Penzion Slatina

Lipová-lázně 7, Lipová-lázně
Kapacita: 75 osob
Cena: 410 - 690 Kč
min. delka 1 denPenzion Slatina se nachází v Lipové lázních v Jeseníkách. Nabízí celoroční ubytování pro rodiny s dětmi, ideální pro firemní akce, školy a ozdravné pobyty. V blízkosti penzionu se nachází celá řada sjezdovek. Nedotčená příroda Jeseníku předurčuje aktivní a pohodovou dovolenou daleko od rušných velkoměst.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion Slatina se nachází v malebném údolí horské oblasti na rozhraní pohoří Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor, v lázeňské obci Lipová - lázně. Do 1 km od penzionu s nachází Lipovské cyklostezky, lyžařský areál Miroslav, minizoo Faunapark. Do 5 min. autem SKI areál Ramzová.

Vybavení objektu

Penzion je umístěn ve velké zahradě s vlastním letním bazénem, tenisovým kurtem, dětským hřištěm, trampolínami, letním barem s grilem, houpacími sítěmi, relax křeslem, ohništěm jezírkem s rybkami. V zázemí penzionu je k dispozici společenská místnost s TV, dětskou hernou, stolním fotbálkem, ping-pong stolem, šipkami, lednicí a rychlovarnou konvicí.

Pokoje

Pokoje jsou vybaveny skříněmi, nočními stolky, TV, lampičkami, k dispozici bezplatné WiFi. Součástí pokoje je samostatná koupelna s WC.

Služby

* wellness - sauna, vířivá vana, masáže * stravování * trezor * půjčovna sportovních potřeb

Parkování

Vlastní parkoviště přímo u penzionu

Stravování

- snídaně - polopenze - v případě větších skupin plná penze

Letní aktivity

Vlastní - letní bazén, tenisový kurt, nohejbal, trampolíny, relax síťě, letní bar, grilování, možnost táboráku V blízkosti - adrenalinové centrum, lanové centrum, cyklostezky, mini ZOO, jeskyně, zámek, minikáry, bobová dráha.

Zimní aktivity

V zimních měsících nepřeberné množství lyžařských vleků a běžkařských tratí. Nejbližší středisko Miroslav je vzdáleno cca 800m s možností využití skibusu, s umělým zasněžováním a každodenním nočním lyžováním. Další dostupná střediska jsou Ramzová ( cca 5 min.autem), Ostružná, Červenohorské Sedlo, Petříkov a mnoho dalších...

Letní sezóna

749 / os./noc polopenze

Zimní sezóna

690 Kč / os./noc polopenze

Slevy

velkým skupinám 40 os. a více cena dohodou


Kontakt Penzion Slatina Penzion Slatina levné ubytování Lipová-lázně kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti