Hotylek u Kance

Horní Lipová 240, Lipová-lázně
Kapacita: 22 osob
Cena: 550 - 950 Kč
min. delka 1 denPenzion se stylovou restaurací, který si Vás získá rodinnou atmosférou i profesionálním přístupem. Nabízíme strávení rodinné dovolené na horách, aktivní odpočinek s přáteli s možností turistiky, cykloturistiky v letní sezóně a lyžařského využití v sezóně zimní.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion Hotýlek u Kance se nachází v malebném údolí horské oblasti na rozhraní pohoří Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor, v lázeňské obci Lipová - lázně. Do 500 m od penzionu s nachází Lipovské cyklostezky, lyžařský areál Miroslav, wellness hotel Helios a minizoo Faunapark.

Vybavení objektu

V chladných zimních měsících, znaveni lyžováním, jistě uvítáte posezení s rodinou či přáteli u krbu s plápolajícím ohněm. V teplých měsících je v provozu také letní zahrádka.Pro Vaše děti máme k dispozici koutek plný hraček.

Pokoje

Pokoje jsou dvou až čtyřlůžkové s kouplnou (vana či sprcha). Pokoej jsou vybaveny Tv, ledničkou, varnou konvicí a fénem. Je možnost zapůjční žehličky.

Služby

Rádi Vám připravíme svatební hostinu, oslavu výročí, firemní večírek nebo jinou významnou příležitost pro uzavřenou společnost.

Parkování

Parkoviště u penzionu zdarma.

Stravování

Snídaně, polopnze nebo výběr z ala card restaurace.

Letní aktivity

V létě je zde velké množství turistických stezek a cyklostezek. Faunapark Lesní bar Okolí nabízí spoustu zajímavostí - nejvyšší horu Jeseníků Praděd ( 1492 m.n.m. ) Karlovu Studánku Krápníkové jeskyně Na Pomezí Jeskyně Na Špičáku Mechová jezírka na Rejvízu Nýznerovské vodopády Barokní zámek Jánský vrch ( velká sbírka dýmek )

Zimní aktivity

V zimních měsících Vám naše oblast nabízí množství lyžařských vleků a běžkařských tratí. Nejbližší středisko Miroslav je vzdáleno cca 500m s možností využití skibusu, s umělým zasněžíváním a každodenním nočním lyžováním. Další dostupná střediska jsou Ramzová, Ostružná, Červenohorské Sedlo, Petříkov a mnoho dalších...

Celoroční aktivity

Wellness Helios Lázně Priessnitz termální park Velké losiny bowling - Ostružná

Letní sezóna

Cena zůstává stejná.

Zimní sezóna

Cena zůstává stejná.

Mimo sezónu

Slevy dle domluvy od 10%

Ceny stravování

Večeře 150,- Kč

Ala card restaurace.

Slevy

Slevy nabízíme při dlouhodobém pobytu.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Děti do 4 let mají ubytování zdarma bez nároku na lůžko a stravu.
Děti do 15 let mají slevu na ubytování i stravu.


Kontakt Hotylek u Kance Hotylek u Kance levné ubytování Lipová-lázně kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti