Ubytování Leona Vejběrová

Lipová-lázně 376, Lipová-lázně
Kapacita: 12 + (možnost 1 přistýlky) osob
Cena: 145 - 230 Kč
min. delka 2 dnyNabízíme ubytování v soukromí - apartmán Leona Vejběrová, které se nachází v Lipové – lázních na rozhraní Rychlebských hor a Jeseníků.

Umístění a dostupnost objektu

Lipová – lázně (vzdálená 4 km od města Jeseníku) je rekreační obci s lázeňskou tradicí. Je vyhledávaným lyžařským a turistickým centrem. Přímo v obci naleznete dva lyžařské areály - Miroslav, Lázeňský vrch. Další střediska v okolí - Ramzovské sedlo - 3km (jedna z nejdelších sjezdovek v ČR), Petříkov - 6km, Červenohorské sedlo 25 km, a mnoho dalších.Dobrá dostupnost vlakem, autobusem i autem. Přímé vlakové a autobusové spojení mezi Lipovou a Prahou, Brnem či Ostravou Vám zajistí bezproblémovou dostupnost oblasti.

Vybavení objektu

Nabízíme ubytování v soukromí (apartmán) v samostatném odděleném patře rodinného domu. Soukromí zajištěno. Celková kapacita 12 lůžek + 1přistýlka. Plně vybavená kuchyň s jídelním koutem. Malý dětský koutek s hračkami. 2 x sociální zařízení.

Pokoje

Rozložení pokojů - 1x 3 lůžkový, 1x 4 lůžkový, 1x 5 lůžkový, lednice.

Služby

Wifi připojení - zdarma Po dohodě předem zajistíme dovoz a odvoz z vlakového nádraží - bezplatná služba

Parkování

Parkování zajištěno v uzamykatelné zahradě u objektu.

Stravování

vlastní vaření Restaurace cca 60m, 400m, 900m. Potraviny cca 1000m. Supermarkety cca 4000m.

Letní aktivity

Pěší turistika, cykloturistika, houbaření, koupání – wellness centrum Helios - vnitřní bazén 12x6m, whirlpool, saunový svět, relaxační masáže - pokud budete mít zájem, zajistíme vám termín předem. Koupaliště v Jeseníku, krytý bazén v České Vsi, v okolí zatopené lomy,. Tipy na výlety: lanovka na Šerák, hřebenová túra na Červenohorské sedlo – Praděd, jeskyně Na Pomezí, zámek Jánský vrch v Javorníku, Mechové jezírko na Rejvízu, v blízkosti přechod s Polskem(20km)- možnost koupání v Otmuchovských jezerách, návštěva pamětihodností, trhy ad.

Zimní aktivity

Naše ubytování se nachází v těsné blízkosti centrálního parkoviště lyžařského areálu Miroslav /cca 150m/. Ve stejné vzdálenosti je i wellness centrum Helios /saunový svět, vnitřní bazén, výřivka/ Pro milovníky běžeckých stop nabízí obec Lipová lázně a její okolí spoustu upravených běžeckých tras. Nastoupit na stopu můžete hned za ubytováním. Na běžkách se můžete také vydat do Horní Lipové na lesní bar. Ten kdo nemá běžky se samozdřejmě může na lesní bar vydat pěšky. V baru si můžete dát na zahřátí svařáček, nebo něco ostřejšího, hlad můžete zahnat opečeným špekáčkem, nebo klobáskou.

Celoroční aktivity

Jeskyně na Pomezi, Jeskyně na Špičáku, Mechové jezírko na Rejvíze, hřebenová túra Šerák - Červenohorské sedlo, výšlap na Praděd, překrásné toulky Rychlebskými horami - Čertové kazatelny, Venušiny misky atd. Zámek Jánský vrch, Vodní tvrz v Jeseníku, muzeum Johanna Schrotha v Lipové-lázních, Priessnitzovy lázně Jeseník - nový balneopark, lanové centrum na Bobrovníku, bobová dráha v Petříkově. S dalšími tipy na výlety v překrásných zákoutích Jeseníků a Rychlebských hor vás rádi seznámíme při vašem příjezdu k nám.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Autobusové spojení: zastávka Lipová-lázně – závod, vzdálena 50 m Vlakové spojení: zastávka Lipová – lázně, vzdálena 1000m

Letní sezóna

Pokoje si lze pronajmout jednotlivě, nebo všechny využít jako jeden apartmán.

apartmán - týdenní pobyt - 10 500Kč/do 10 osob
apartmán - víkendový pobyt pá - ne - 3 300Kč/do 10 osob 160Kč

pronájem samostatného pokoje - cena za osobu/noc
Děti do 2 let zdarma ( bez nároku na vlastní lůžko)
Děti do 12 let 165Kč
Ostatní 200Kč/os/noc, přistýlka 145Kč/os./noc

Zimní sezóna

/ mimo silvestrovský pobyt 26.12.2012 - 2.1.2013

apartmán - týdenní pobyt - 10 600Kč/do 10 osob, každá další osoba 140Kč

Víkendové pobyty pouze mimo jarní prázdniny *
apartmán * pá - ne - 3 300Kč/do 10 osob, každá další osoba 150Kč

pronájem samostatného pokoje - cena za osobu/noc
Děti do 2 let zdarma ( bez nároku na vlastní lůžko)
Děti do 12 let 195Kč
Ostatní 230 Kč/osoba/noc - do tří nocí, Ostatní 210Kč/osoba/noc - od čtyř nocí

Mimo sezónu

v termínu od 17.3.2013 - 30.6.2013:
konečná cena za apartmán - 7000,00Kč/týden/ do 10 osob

v termínu od 31.8.2013 - 22.12.2013:
konečná cena za apartmán - 7000,00Kč/týden/ do 10 osob

Slevy

celoročně:
Děti do 2 let zdarma ( bez nároku na vlastní lůžko)
léto:
Děti do 12 let 165,00Kč
zima:
děti do 12 let 195,00Kč

Doplňující informace o ubytování a cenách

Ubytování se nachází v těsné blízkosti centrálního parkoviště lyžařského střediska Miroslav(cca 150m). Ve stejné vzdálenosti je wellness centrum Helios.

Pokoje si lze pronajmout jednotlivě, nebo všechny pokoje využít jako jeden apartmán.

1 x třílůžkový pokoj, 1 x čtyřlůžkový pokoj, 1 x pětilůžkový pokoj ( + rozkládací sedačka - možnost přistýlky), plně vybavená kuchyň (lednice, elektrický sporák, varná konvice, mikrovlná trouba, kávovar, sendvičovač, utěrky) s jídelním koutem. Za kuchyni malý dětský koutek s hračkami. 2 x koupelna (sprchový kout a WC). V létě venkovní posezení u krbu a relaxace u zahradního rybníčku. Menší kulatý bazén (3m/0,70m). Parkování v uzamykatelné zahradě. Internetové připojení WI-Fi.Ubytování se nachází cca 150 m od parkoviště Ski areálu Miroslav - 2 vleky a 1 sedačková lanovka (doprava ke sjezdovkám je zajišťována kyvadlově skibusem - zdarma) a od wellness centra Helios.(vnitřní bazén 12x6m, whirlpool, saunový svět, víceúčelové hřiště, petanque, relaxační masáže - pokud budete mít zájem lze zajistit termíny masáží). Další lyžařské středisko v obci - Lázeňský vrch (1500m) – 3 vleky. Lyžařská střediska v okolí – Ramzová (3 km), Petříkov (7 km), Červenohorské sedlo (15 km), Praděd (35 km). V okolí upravené běžecké tratě.


Kontakt Ubytování Leona Vejběrová Ubytování Leona Vejběrová levné ubytování Lipová-lázně kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti