Ubytování U Sedlářů

na Penziony.cz
od roku 2008
Karlova Studánka 69, Karlova Studánka
Kapacita: 32 osob
Cena: 400 - 430 Kč
min. delka 1 denDům se nachází v dolní části Karlovy Studánky v malebném prostředí na okraji lesa (lyžařský vlek asi 60m od domu). Nabízíme ubytování ve dvou částech domu. V první části domu jsou jeden dvoulůžkový pokoj, 2 čtyřlůžkové a jeden pětilůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením, ledničkou a televizí. Společná je velká vybavená kuchyň a společenská místnost. Ve druhé části domu jsou samostatné dvou a třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, televizí a vybaveným kuchyňským koutem s ledničkou. Parkování je možné přímo u domu. V centru Karlovy Studánky (5 minut od domu) jsou tři restaurace, cukrárny a samoobsluha.

Umístění a dostupnost objektu

Autobusové spojení: Přímé spoje z velkých okresních měst do Karlovy Studánky ( autobusová zastávka 200m). Vlakové spojení: Bruntál, odtud autobusem.

Vybavení objektu

Objekt je rozdělen na dvě části. V první části jsou 1 dvoulůžkový, 2 čtyřlůžkové a jeden pětilůžkový pokoj s vlastními sociálními zařízeními, které mají společnou kuchyň (el. sporák s troubou, varná konvice, mikrovlnka, nádobí) a společenskou místnost. Každý pokoj má vlastní TV a lednici. V druhé části jsou 2 dvoulůžkové, 3 třílůžkové a 1 čtyřlůžkový pokoj. Tyto pokoje mají vlastní kuchyňku (2 plot. el. vařič, varná konvice, nádobí, lednice), Tv, sociální zařízení se sprchovým koutem a samostatnou regulaci vytápění. Objekt dále nabízí wifi připojení zdarma, lyžárnu a úschovnu kol, popř. kočárků.

Parkování

Přímo u objektu, polovina zastřešená. V zimě dostupné.

Stravování

Vlastní kuchyňka, možnost stravování v restauracích v blízkém okolí.

Letní aktivity

Letní aktivity: Možnost pěší turistiky a cykloturistiky(Hrubý Jeseník), 150 m od objektu jsou tenisové kurty. Možné jsou celoroční lázeňské procedůry v lázních Karlova Studánka (cca 500m), dále je možnost navštěvovat fitnescentrum. V areálu lázní se nachází krytý bazén s termální vodou a vířivkami. V blízkém okolí se nachází krytý bazén (Bruntál nebo Česká Ves).

Zimní aktivity

Zimní aktivity: K objektu patří provoz vleku (60 m od objektu) - délka sjezdovky 540m, převýšení 110m, typ vleku Leitner dvoukotva, technické zasněžování, mechanické úpravy, osvětlení pro večerní lyžování. Lyžařský areál vhodný pro rodiny s dětmi. Běžkařům doporučujeme využití turist. lyžařských cest. Další vleky v okolí: středisko Ovčárna – Praděd 1330-1450 m.n.v. (6 lyž. vleků), možnost využití běž. tras, spojení kyvadlovou dopravou. Malá Morávka - Karlov (dostupnost cca 5 km), Vrbno p. Pradědem (cca 8 km), Červ. Sedlo (cca 30 km), Ramzová (cca 40 km).

Celoroční ceny

Pokoj s vlastní kuchyňkou - 430,-Kč/osoba/noc
Pokoj se společnou kuchyňkou - 400,-Kč/osoba/noc
Přistýlka 250,- Kč /noc
1 noc 480,- Kč
1 osoba na dvoulůžkovém pokoji 550,- Kč

Letní sezóna

2 a více dní
Pokoj s vlastní kuchyňkou 430,- Kč lůžko/noc
Pokoj se společnou kuchyní 400,- Kč lůžko/noc
Přistýlka 250,- Kč/noc
1 noc 480,- Kč
1 osoba na dvoulůžkovém pokoji 550,- Kč

Zimní sezóna

2 a více dní
Pokoj s vlastní kuchyňkou 430,- Kč lůžko/noc
Pokoj se společnou kuchyní 400,- Kč lůžko/noc
Přistýlka 250,- Kč/noc
1 noc 480,- Kč
1 osoba na dvoulůžkovém pokoji 550,- Kč

Slevy

Děti do 2 let zdarma
Děti do 6 let sleva 50,- Kč

Doplňující informace o ubytování a cenách

Rekreační poplatek (osoby 18 - 70 let) 15,-Kč/den
Pes po domluvě s ubytovatelem (malá plemena) 100,- Kč/noc


Kontakt Ubytování U Sedlářů Ubytování U Sedlářů levné ubytování Karlova Studánka kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti