Penzion Pomněnka

Lipová-lázně 571, Lipová-lázně
Kapacita: 21 osob
Cena: 250 - 290 Kč
min. delka 1 denPenzion Pomněnka nabízí ubytování v apartmánech pro příjemnou rodinou dovolenou, setkání s přáteli i celoroční rekreaci. Součástí penzionu je parkoviště, nedaleko vlakové nádraží, autobusová zastávka, potraviny a restaurace.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion Pomněnka se nachází v malebném údolí horské oblasti na rozhraní pohoří Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor, v lázeňské obci Lipová lázně s možností turistiky, cykloturistiky v letní sezóně a lyžařského vyžití v sezóně zimní.

Pokoje

celkem 5 pokojů s vlastním sociálním zařízením, vlastní koupelna a WC, pokoje 5 + 4 + 3 + 5 + 4 , na patře vždy plně vybavená kuchyně s možností vlastního vaření, možnost úschovy kol, společenská místnost, parkování v objektu, penzion se nachází ve slepé ulici, je celý oplocen, naprosté soukromí a klid. V dosaho 30m jsou potraviny, řeznictví, vlaková i autobusová stanice cca 150m od penzionu.

Parkování

v oploceném objektu

Stravování

možnost vlastního vaření, jsou k dispozici dvě plně vybavené kuchyně, lednice atd...

Letní aktivity

kola, turistika, houbaření, lanovky , výšlapy, jeskyně

Zimní aktivity

lyžování, skibus na zjezdovky od penzionu ZDARMa + slevy na skipasy pro ubytované hosty

Celoroční aktivity

cykloturistika, nedaleko nově otevřené Lipovské cyklostezky, v okolí se nachází síť cyklostezek evropského významu => Rychlebské stezky, cca 3km od pebnzionu jsou světově vyhlášené Priessnitzovy lázně z nově vytvořeným Balneo parkem ( vstup ZDARMA ) + další aktivity, lanovky, jeskyně ( 20 minut pěšky ), množství restaurací, Pizzerie atd...

Doplňující informace o ubytování a cenách

je jen na Vás jestli uvidíte naživo nejkrásnější české hory :-)

Celoroční ceny

250 až 290,- kč osoba / noc


Kontakt Penzion Pomněnka Penzion Pomněnka levné ubytování Lipová-lázně kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti