Penzion Trol

Lipová-lázně 48, Lipová-lázně
Kapacita: 25 osob
Cena: 320 - 400 Kč
min. delka 1 denPenzion Trol - ubytování jeseníky nabízí ideální ubytování na horách, nachází se pod lesem (10 min. od Ski areálu Lázeňský vrch - večerní lyžování na osvětlené sjezdovce) v příjemném, tichém a zdravém prostředí v Jeseníkách. Penzion Trol - ubytování Lipová-lázně - je ideálním výchozím místem pro návštěvy turistických zajímavostí blízkého okolí, např: krápníkové jeskyně Na Pomezí, lanová dráha z Ramzové na Šerák, přírodní rezervace Rejvíz, zámek Jánský Vrch, rozhledna Zlatý Chlum, koupání v zatopených lomech, projížďky na horských mini kárách na Ramzové, Priessnitzovy lázně a mnoho dalších.

Umístění a dostupnost objektu

Autobusové spojení: autobusová zastávka je 5 minut chůze od penzionu. Vlakové spojení: vlakové nádraží je 10 minut od penzionu.

Vybavení objektu

Vybavení a okolí penzionu: mimo ubytování jsme pro vás připravili společenskou místnost, TV, velkou zahradu, parkoviště přímo u penzionu, ohniště s posezením, volejbalové a nohejbalové hřiště. V blízkém okolí penzionu se nacházejí čtyři lyžařské vleky a sjezdovky různé obtížnosti.

Pokoje

Pokoje jsou standardně vybaveny. Všechny mají vlastní sociální zařízení na pokoji. Penzion Trol - ubytování Lipová-lázně - kapacita: 25 lůžek s možností přistýlek

Služby

Standartní.

Parkování

V areálu penzionu.

Stravování

Snídaně, polopenze, plná penze.

Letní aktivity

Turistika, cyklistika.

Zimní aktivity

Sjezdové lyžování, běžecké lyžování.

Letní sezóna

od 320,-Kč

Zimní sezóna

od 400,-Kč


Kontakt Penzion Trol Penzion Trol levné ubytování Lipová-lázně kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti