Hotel Helios

Lipová-lázně 25, Lipová-lázně
Kapacita: 66 osob
Cena: 569 - 749 Kč
min. delka 1 denHotel Helios *** je nově vybudovaný wellness komplex v Jeseníkách. Díky své poloze je ideálním místem pro wellness, rekreační a sportovní pobyty, pořádání kongresů, vzdělávacích kurzů i firemních akcí. Hotel Helios nabízí celoroční komfortní ubytování v pokojích i apartmánech, velkou restauraci s dvěma salónky a venkovní terasou, rozsáhlé welness centrum, konferenční prostory, volnočasové aktivity i velkou hotelovou zahradu.

Umístění a dostupnost objektu

Hotel Helios *** leží v krásné horské obci Lipová-lázně na rozhraní Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor, hned vedle lázeňského města Jeseník. Vzdálenost hotelu od vlakové stanice - 1000 m, od autobusové zastávky - 300 až 1500 m. Možnost odvozu klienta od zastávky autobusu/vlaku.

Pokoje

Pro klienty hotelu Helios *** máme připraveno 20 moderně zařízených 1-4 lůžkových pokojů a 2 apartmány s celkovou kapacitou 68 lůžek. Pokoje jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením s WC, sprchou a vysoušečem vlasů, LED TV se satelitním příjmem, telefonem, pevnou přípojkou na internet, Wi-fi i hotelovým trezorem. Luxusní hotelové apartmány o velikosti 100 m2 jsou vybaveny 3 dvoulůžkovými pokoji, koupelnu s vanou i sprchovou zástěnou, WC a vysoušečem vlasů, samostatným WC, obývací místností a kuchyňským koutem s jídelnou. Součástí každého apartmánu je lodžie s výhledem do hotelové zahrady.

Služby

Klienti hotelu Helios mohou využít rozsáhlou nabídku našich relaxačních a sportovních volnočasových aktivit. Přímo v areálu nabízíme moderní wellness centrum, velké víceúčelové hřiště s umělým povrchem a večerním osvětlením, fitness centrum, 2 petnquové hřiště, 2 rybníky s možností rybolovu a samozřejmostí jsou dětská hřiště. Wellness centrum Helios se rozkládá na ploše 500 m2. Od hotelové budovy je vzdáleno pouhých 20 m přes hotelovou zahradu. Hoteloví hosté i návštěvníci z okolí mají celoročně k dispozici vnitřní vyhřívaný bazén s vodními atrakcemi o velikosti 12 x 6 m2, dětské brouzdaliště, whirlpool s výhledem na Obří skály, kneippův masážní chodník, sauny / infrasauna, finská sauna, parní lázeň s možností solné a aromaterapie /, zážitkové sprchy, odpočívárnu, venkovní terasu s lehátky, masážní studio a bazénový bar.

Parkování

Přímo v areálu hotelu.

Stravování

V hotelové restauraci: snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu, obědy formou bufetu, nebo servírované.

Letní aktivity

rybolov, víceúčelové hřiště, petanquové hřiště, půjčovna kol/koloběžek, aquazorbing, lukostřelba, turistika

Zimní aktivity

lyžování: Ski areál Miroslav 300 m od hotelu, přímo od hotelu je možné využít zdarma skibusu běžecké lyžování - běžecká stopa přímo za zahradou hotelu Helios

Celoroční aktivity

wellness centrum , masáže, kosmetika, stolní tenis,

Celoroční ceny

UBYTOVÁNÍ se snídaní
Dospělá osoba 749,-
Dítě 9–14 let 676,-
Dítě 2–8 let 569,-
od 26.12.2012 do 2.1.2013 zvýšení ceny za ubytování se snídaní o 23%
od 31.12.2012 do 1.1.2013 zvýšení ceny za ubytování se snídaní o 55% (v ceně silvestrovský večer)


Ceny stravování

Oběd Večeře
Dospělá osoba 149,- 149,-
Dítě 9–14 let 107,- 107,-
Dítě 3–8 let 93,- 93,-

Slevy

děti do 3 let - pobyt zdarma

Doplňující informace o ubytování a cenách

Příplatek za neobsazené lůžko 75,-
Poplatek za psa 120,-


Kontakt Hotel Helios Hotel Helios levné ubytování Lipová-lázně kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti