Penzion Vanessa

Lipová-lázně 601, Lipová-lázně
Kapacita: 17 osob
Cena: 355 - 488 Kč
min. delka 1 denPenzion s celoročním provozem

Umístění a dostupnost objektu

Penzion se nachází v chráněné krajinné oblasti Jeseníky, v lázeňské obci Lipová Lázně, 4km od města Jeseník směrem na Ramzovou. Dosažitelnost: celoročně osobním autem, vzdálenost od silnice 100m, autobusová zastávka 5 minut chůze, vlakové nádraží 7 minut.

Vybavení objektu

Celoroční provoz, vlastní pizzerie, sauna, letní terasa, zahrada, zahradní gril s udírnou

Pokoje

2-5 lůžkové pokoje (s možností přistýlky), každý pokoj s vlastním soc.zařízením (sprchový kout, WC) a TV.

Parkování

Parkování na vlastním parkovišti přímo u penzionu.

Stravování

Možnost celodenního stravováni ve vlastni pizzerii - výběr z jídelního lístku, pečení pizzy přímo v restauraci, v létě zahradní gril a udírna.

Letní aktivity

množství značených turistických a cykloturistických stezek, houbaření, návštěva Mechových jezírek, krápníkové jeskyně Na Pomezí a Na Špičáku, poutní místo Klášter u Zlatých Hor, jezera v nedalekém Polsku (40 km) od května do října v provozu letní bobová dráha, první svého druhu v ČR, s převýšením 100m, jedním z největších v celé Evropě (Ostružná - 6 km)

Zimní aktivity

Lyžování: Lyžařský areál Ski centrum Miroslav: vzdálenost 800 m, lze využít služeb skibusu, zastávka 200 m od penzionu, nová sedačková lanovka, 3 vleky, součástí areálu je snowboardový park s railovými překážkami, večerní lyžování; Lázeňský vrch: vzdálenost 1 km, k dispozici 3 vleky a dětský vlek s lanem, možnost večerního lyžování; V Lipové Lázních je 5 okruhů pro běžkaře, které se upravují; Další lyžařská střediska: Ramzová - 5 km: 2 lanovky, 3 vleky, sedačková lanová dráha je jediná dráha, kterou se dostanete na vrcholy Jeseníků; Ostružná - 6 km: 5 vleků, dětský vlek s lanem, večerní lyžování. Ostružná je také výchozí místo mnoha běžeckých tratí

Celoroční aktivity

možnost využití lázeňských procedur v místních lázních nebo v lázních v Jeseníku, návštěvy zámku Javorník, Vidnava, vodní tvrz-muzeum Jeseník, Velké Losiny (zámek, termální koupaliště a muzeum ruční papírny) Relax centrum (kryty bazén, bowling, squash, sauna, fitness...)

Doplňující informace o ubytování a cenách

Lázenský poplatek pro obec Lipová-lázne: 12 Kc/os./noc ubytování sluzebne a deti do 18 let: 0 Kc Těšíme se na Vaši návštěvu.

Celoroční ceny

355,-Kč /osoba/noc

Vánoce a Silvestr: od 25.12. do 3.1.: 570,- Kč včetne snídaně a lázeň. poplatku / os. / noc ubytování minimálně na 4 noci + Silvestrovský večírek ALL INCLUSIVE (teplá večeře, studené mísy, půlnoční přípitek, alkoholické i nealkoholické nápoje vše v libovolném množství), začátek v 20:30 hod., ukončení ve 2:00 hod., cena 1000,- Kč na osobu.

Zimní sezónaMimo sezónu


Ceny stravování

snídaně (jenom pro ubytované hosty) 90,-Kč;
oběd a večeře: podle výběru z jídelního lístku, v létě zahradní gril a udírna.

Slevy

na dotaz

Doplňující informace o ubytování a cenách

příplatek za ubytování jenom na 1 noc: 100,-Kč/os.
přípl. za 2-lůžkový pokoj jako 1-lůžkový: 100,-Kč/noc

lázeňský poplatek pro obec Lipová-lázně:
12,-Kč/osoba/noc
ubytování služebně, děti a mládež do 18 let: 0,-Kč


Kontakt Penzion Vanessa Penzion Vanessa levné ubytování Lipová-lázně kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti