Chata u Eschlerů

Horní Lipová 90, Lipová-lázně
Kapacita: 11 osob
Cena: 2400 - 3000 Kč
min. delka 2 dnyNabízíme Vám plně vybavenou chatu pro Vaši rodinnou rekreaci a setkání s přáteli, ale i pro různé oslavy. Chata leží v překrásném prostředí Jeseníků, u potoka, přímo na hranici CHKO. Součástí je uzavřená zahrada se soukromím, vhodná pro děti, večerní osvětlení. Možnost rožnění selat a grilování, udírna s krbem.

Umístění a dostupnost objektu

příjezd: Autem: chata leží na silnici č. 369, 900m po pravé straně od začátku obce Lipová lázně ve směru od Hanušovic Vlakem: vzdálenost 3km proti proudu potoka od vlakové stanice Lipová lázně. Přímý rychlík z Brna či Prahy Autobusem: přímé spojení Praha - Lipová Lázně, z Brna s přestupem v Jeseníku. Autobusová zastávka vzdálena 1200m.

Vybavení objektu

Parkoviště pro 5 aut, udírna s venkovním krbem, grill, ohniště, oplocená zahrada vhodná pro děti, ping-pong, v létě koupání v horském potoce (tůňka pro děti), na zahradě je elektrická přípojka pro karavan. Chata je vybavená dřevěným nábytkem v mysliveckém stylu.

Pokoje

1x jednolůžkový 2x dvoulůžkový 2x třílůžkový

Služby

Speciálně pro rybáře, myslivce i nemyslivce je zde možnost lovu na soukromém několikahektarovém rybníku, odlov spárkaté zvěře i s odkupem zvěřiny, případně jen účast na lovu.

Parkování

Uzavřené parkoviště v zahradě pro 5 automobilů.

Stravování

Chata je vybavená kuchyní s možností vlasního vaření, stravu nenabízíme. Restaurační zařízení jsou vzdáleny od 1,2 km do 8 km.

Letní aktivity

V nejbližším okolí množství turistických a cyklistických tras. Bazén se nachází v centru obce (3 km), tenisové kurty, squash, fotbalové hřiště se nachází v městě Jeseník (8 km).

Zimní aktivity

V nejbližším okolí množství běžeckých tras. V blízkosti chaty jsou tři lyžařské vleky a cca 4 km jsou další lyžařská střediska Ramzová, Petříkov, Ostružná.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Chata leží na hranici CHKO Jeseníky. - hřebenovou trasu Jeseníků ze nastupit přímo od chaty !!! - lázně dolní Lipová 3 km - lanovka na Šerák 4 km - jeskyně Na Pomezí 6,5 km, jeskyně Na Špičáku 16,5 km - rozhledna Zlatý Chlum Jeseník 14 km - naučná stezka Rejvíz a Mechové jezírko 20km - rýžoviště zlata ve Zlatých Horách 28 km - rozhledna Biskupská kupa ve Zlatých Horách 30 km - zámek Jánský Vrch v Javorníku 28 km - Praděd, nejvyšší hora Moravy vzdálen automobilem 42 km, pěším přechodem po hřebeni 25 km

Letní sezóna

200 Kč / os./ noc

Zimní sezóna

250 Kč / os./ noc


Kontakt Chata u Eschlerů Chata u Eschlerů levné ubytování Lipová-lázně kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti