Penzion Statek

na Penziony.cz
od roku 2009
Lhota 23, Lhota u Dynína
Kapacita: 38 osob
Cena: 150 - 470 Kč
min. delka 2 dnyNabízíme ubytování na statku v 11-ti pokojích s 38 lůžky přímo na hranici Chráněné krajinné oblasti Třeboňsko mezi rybníky a lesy.Každý pokoj má vlastní sociální zařízení se samostatným WC,sprchou a umyvadlem a kuchyňku s rychlovarnou konvicí,mikrovlnou troubou,dvouvařičem,chladničkou 110 litrů a úplným vybavením na vaření a stolování. Herna 80 m2 nejen pro děti se skluzavkou,prolézačkou,houpačkou,stolním tenisem,stolním fotbalem a šipkami.Nově také prolézačka se sítí. Velký uzavřený travnatý dvůr 900 m2 ze kterého děti neutečou se zapuštěným soukromým bazénem 7x3,5 metru a travnatým prostorem na hry.Jsou tu dvě pergoly a posezení pod střechou pro každého návštěvníka a v jedné je otevřený gril. Ve společenské místnosti 45 m2 je televize a udírna.V celém statku je pokrytí WiFi.Uzavřený dvůr je super pro oslavy (ať pro rodinné sjezdy nebo firemní setkání)Herna se dá proměnit v tělocvičnu,učebnu i sál pro svatební hostinu.Zajistíme i catering.K zapůjčení výčep na pivo a americký plynový grill(barbecue)

Umístění a dostupnost objektu

Statek-penzion je v regionu Jižních Čech na hranici CHKO Třeboňsko mezi rybníky a na rovině ,která přímo vybízí k cykloturistice a kde je nejvyšší převýšení 3 m.Je jedním z osmi statků.Tady poznáte co je klid a pohoda.Cca 18 km od Č.Budějovic i s jejich kulturními zařízeními,lázeňské město Třeboň je vzdálena 15 km.Novogotický,druhý v návštěvnosti zámek Hluboká 12 km.Ve všech těchto místech jsou i výborné restaurace.Rovněž zámky v Jindřichově Hradci,Červené Lhotě,Jemčině nejsou daleko.Na některých jsou prohlídky a v letních měsících velmi zajímavé noční prohlídky s programem.Statek je při silnici z Dynína do Lomnice nad Nežárkou ,asi 1 km od spojnice Prahy ,Č.Budějovic a Lince E-55.Železniční a autobusová stanice je také cca 1Km.

Vybavení objektu

V uzavřeném dvoře 900m2 jsou dvě pergoly s grilem,posezení pod střechou pro všechny návštěvníky,zapuštěný bazén 3,5 x 7 metrů a travnatý prostor pro hry. Ve společenské místnosti TV a v případě nepříznivého počasí jsou zde krbová kamna a také je tady udírna.Lze doudit párky,buřty,ryby atd.Velká herna 80 m2 s houpačkou,prolézačkou,skluzavkou,stolním tenisem,stolním fotbalem a šipkami.Nově prolézačka se sítí.

Pokoje

Pokoje jsou světlé,každý je jiný,s obrazy.Vybaven kovovovými i dřevěnými postelemi.Komody a skříně na oděvy.V každém pokoji je sociální zařízení se samostatným WC,sprcha a umyvadlo s teplou a studenou vodou.Kuchyňka je vybavena chladničkou 110 litrů,dvouvařičem,mikrovlnou troubou,rychlovarnou konvicí,stolním nádobím,příbory a nádobím na vaření.

Služby

uschování kol,zapůjčení výčepu na pivo,plynového amerického grilu(barbecue)

Parkování

parkování je před penzionem

Stravování

Vybavené kuchyňky,restaurace cca 700 m obědy ,večeře, v okolí dobré 5 km,výborné cca 15 km

Letní aktivity

cykloturistika,turistika,pohybové sporty(běh,plavání atd).sběr lesních plodin(borůvky,houby)

Celoroční aktivity

turistika,v blízké Třeboni welness programy ,lázně,Aqva park,lanová dráha Slověnce(i zorbing na vodě).tenis dvorce,golf.hřiště Hluboká

Letní sezóna

420.-osoba/noc při týdenním pobytu od 1.7 do 31.8 a 24.12 do 2.1
470.-osoba/noc při obsazeném pokoji a pobytu kratším než 7 dní v uvedeném termínu
260.-za neobsazené lůžko/noc od 1.7 do 31.8 a 24.12 do 2.1
260.-za přistýlku(pevné lůžko s matrací)od 1.7 do 31.8 a 24.12 do 2.1

Zimní sezóna

300.-osoba/noc při týdenním pobytu od 1.10 do 24.12 a 3.1 do 31.5
360.-osoba/noc při pobytu kratším než týden v uvedeném termínu
260.-za přistýlku(pevné lůžko s matrací) v uvedeném termínu

Mimo sezónu

370.-osoba/noc při týdenním pobytu od 1.6 do 30.6 a od 1.9. do 30.9
400.-Osoba/noc při pobytu kratším než týden v uvedeném termínu
260.-za přistýlku(pevné lůžko s matrací) v uvedeném termínu

Doplňující informace o ubytování a cenách

obsazení a ceny mimo 1.7 až 31.8. možné dohodnout
děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma


Kontakt Penzion Statek Penzion Statek levné ubytování Lhota u Dynína kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti