Ubytování Holcovi

na Penziony.cz
od roku 2012
Táborská 413, Hlinsko
Kapacita: 10 osob
Cena: 250 - 320 Kč
min. delka 1 denNabízíme ubytování pro 1-10 osob v nově zrekonstruovaném objektu. Ubytování je vhodné jak pro rodinnou rekreaci, tak pro přespání na pracovních nebo soukromých cestách. Provoz je celoroční.

Umístění a dostupnost objektu

Stavba se nachází na samém okraji města Hlinska v klidné části mimo rušné komunikace. Leží v blízkosti středu města, ale přesto svým položením na kopci 600 n.m. Dostupnost objektu je velmi dobrá ve všech ročních obdobích. Příjezd je po asfaltové komunikaci, odbočka asi 250 m z hlavní silnice směr Polička-Havlíčkův Brod. Ve městě je skanzen lidové architektury "Betlém" s malebnými roubenými chalupami. Město je obklopeno krásnou lesnatou krajinou, je východištěm do Žďárských vrchů a Železných hor. V kraji je mnoho kulturních a přírodních památek, které stojí za návštěvu v každé roční době. Dostupnost též autobusovým a vlakovým spojením - přímo ve městě.

Vybavení objektu

Objekt je centrálně vytápěný plynem. K dispozici je obytná západní terasa spojená se zahradou, součástí apartmánu je obytná jižní lodžije. Zahrada je doplněna letním posezením a venkovním krbem. Objekt je plně vybaven pro možnost vlastního vaření. Stolovat a posedět si můžete ve společenské místnosti. K pronájmu jsou jednotlivé 2 lůžkové pokoje, 4 lůžkový rodinný dvoupokoj a 4-5 lůžkový apartmán.

Pokoje

Všechny pokoje jsou vybaveny televizí a internetovou přípojkou. V pokojích jsou dřevěné podlahy a stopy a nábytek z masívu. V kuchyňce je veškeré potřebné vybavení pro vaření - varná deska, digestoř, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, chladnička, rychlovarná konvice, dřez, sada varného nerezového nádobí, porcelánového stolního nádobí, příbory a jiné kuchyňské pomůcky. Koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Teplá voda je centrálně rozvedena.

Služby

V ceně ubytování je zahrnuto zapůjčení lůžkovin, ručníků a utěrek nádobí. Pokud jsou ubytovací prostory předány při odjezdu v pořádku, neúčtujeme závěrečný úklid. Na přání klientů podáváme snídaně. Rádi vám poradíme při plánování turistických a lyžařských tras.

Parkování

Parkování u objektu.

Stravování

Ve městě a blízkém okolí je celá řada kvalitních klasických nebo stylových restaurací. Ohlasy dosavadních hostů na stravování v našem kraji jsou jednoznačně kladné. Ve městě jsou tři markety a několik dalších menších obchodů, pekárny, bistra, cukrárny, kavárny, restaurace.

Letní aktivity

Cyklo a pěší turistika, letní společenské a kulturní akce: Výtvarné Hlinecko (výstava obrazů), pochod krajem malířů Vysočiny, Adámkovy folklórní slavnosti, letní kino, venkovní koncerty (Léto s Rychtářem, Folkový špekáček...), Hubertova jízda... Fotbalový stadion, tenisové kurty, v blízkosti dvě golfová hřiště, možnost koupání v přírodních vodách uprostřed krásné přírody Vysočiny, v přehradě Seč nebo ve venkovních koupalištích v okolí. Blízké lesy jsou příznivé pro houbaření a sběr lesních plodů. V blízkém okolí: Toulovcovy maštale, zámek a hřebčinec Slatiňany, Kočičí hrádek, Nové Hrady, skanzen lidové architektury Veselý Kopec, Vojtěchovská rozhledna, Zelená Hora, NKP Ležíky, ranč Kovářov a další zajímavosti.

Zimní aktivity

Skiareál se třemi sjezdovkami různé obtížnosti, půjčovna lyží a snowboardů, krytý zimní stadion s umělou ledovou plochou, lyžařské strojově upravované trasy. Vesnické masopustní obchůzky zařazené do dědictví UNESCO. Vzdálenost 35 km od lyžařského areálu v Novém Městě na Moravě.

Celoroční aktivity

Památková zóna Betlém přímo ve městě, muzeum a galerie, multifunkční centrum - kino, divadlo, koncerty, krytý plavecký bazén, sauna, squash, fitcentrum.

Doplňující informace o ubytování a cenách

V kraji na rozhraní Žďárských vrchů a Železných hor je spousta romantických zákoutí i kulturních a architektonických památek. Přijeďte a chvíli zůstaňte!

Celoroční ceny

320,- Kč/os/noc

Letní sezóna

červenec - srpen
Dvoulůžkový pokoj 640,- Kč/noc
Přistýlka 250,- Kč/osoba/noc
4 lůžkový apartmán 1 400,- Kč/noc
Rodinný pokoj 1 200,- Kč/noc

Zimní sezóna

Dvoulůžkový pokoj 640,- Kč/noc
Přistýlka 250,- Kč/osoba/noc
4 lůžkový apartmán 1 400,- Kč/noc
Rodinný pokoj 1 200,- Kč/noc

Vánoční prázdniny a Silvestr:
nepronajímáme

Mimo sezónu

Dvoulůžkový pokoj 640,- Kč/noc
Přistýlka 250,- Kč/osoba/noc
4 lůžkový apartmán 1 400,- Kč/noc
Rodinný pokoj 1 200,- Kč/noc

Ceny stravování

Možnost snídaní:
dospělá osoba 90,- Kč/den
děti do 10 let 60,- Kč/den

Slevy

Jedno dítě do 1 roku zdarma, dítě 1-3 let 250,- Kč/noc
Slevy platí pro děti ubytované na pokoji společně s rodiči.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Ostatní ceny dohodou (víkendové a pracovní pobyty).


Kontakt Ubytování Holcovi Ubytování Holcovi levné ubytování Hlinsko kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti