Ubytování U Kováře

Pastviny 53, Pastviny
Kapacita: 9 osob
Cena: 300 - 300 Kč
min. delka 2 dnyUbytování v apartmánu přímo na břehu Pastvinské přehrady.

Umístění a dostupnost objektu

Obec Pastviny se nachází 7km východně od Žamberka. Ve směru od Hradce Králové se jede po silnici 1.třídy č. 11 až k odbočce za Žamberkem, kde je nutno odbočit vlevo až na silnici 2. třídy č. 312. Ve směru od Šumperka na tutéž silnici odbočujeme vpravo těsně před Žamberkem. Silnice č. 312 dále pokračuje až do Pastvin, kde vede dále přes most překonávající vodní nádrž Pastviny. Po přejetí mostu je nutno u autobusového nádraží odbočit vlevo směr Klášterec nad Orlicí a těsně za Konzumem opět vlevo do slepé uličky. Na dalším rozcestí opět vlevo a až nakonec.

Vybavení objektu

Nabízíme tři plně vybavené dvoulůžkové apartmány (dva s možností přistýlky) se samostatným vchodem.

Pokoje

Lůžka s nočnimi stolky Stůl se židlemi Kuchyňský kout s dvouvařičem Chladnička Televize Skříně Bezdrátový internet Samostatná koupelna s WC a sprchovým koutem V celém objektu dlažba s podlahovým vytápěním

Služby

K dispozici je zahrada s krbem a terasou nad přehradou V ceně je laminátový člun s vesly

Parkování

Parkování ve dvoře přímo před budovou

Stravování

Stravování je možné v nedaleké restauraci.

Letní aktivity

Přehradní jezero Pastviny poskytuje překrásné koupání s nesčetnými plážemi a plážkami prakticky po celé délce. Lze využít malé oblázkové plážky přímo pod místem ubytování, nebo nedalekou veřejnou travnatou pláž, případně spoustu dalších v blízkém i širším okolí. Okolí pastvinské přehrady skýtá mnoho zajímavých míst a objektů, jenž přímo vybízejí k návštěvě. Všude kolem jsou rozsáhlé zdravé lesy, jenž jsou v létě a na podzim plné hub a lesních plodů. Pastvinami prochází několik cykloturistických tras. Tyto trasy místy vedou po nově vytvořených komunikacích a stále jsou budovány další. Pastvinská přehrada skýtá spoustu možností pro provozování vodních sportů a je také úplným rájem pro rybáře.

Zimní aktivity

V bezprostředním okolí Pastvin se nachází spousta běžkařských tras. Přímo v Pastvinách je v zimním období provozována sjezdovka s vlekem. V nedalekých Českých Petrovicích je možno využít služeb Sportareálu, který nabízí spoustu možností pro zimní sporty včetně vleku a restaurace. V blízkém okolí Pastvin se nalézá mnoho dalších zimních středisek, například Ski centrum Říčky v Orlických horách, Ski Mladkov Petrovičky, nebo Ski Čenkovice.

Celoroční aktivity

Celoročně lze využít služeb Krytého plaveckého bazénu v Ústí nad Orlicí, ve kterém se mimo jiné nachází relaxační centrum.

Celoroční ceny

neposkytujeme

Letní sezóna

Cena 300 Kč osoba/noc

Zimní sezóna

Cena 300 Kč osoba/noc

Mimo sezónu

Cena 300 Kč osoba/noc

Ceny stravování

stravování neposkytujeme

Slevy

poskytujeme


Kontakt Ubytování U Kováře Ubytování U Kováře levné ubytování Pastviny kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti