Penzion Holland

na Penziony.cz
od roku 2019
Nové Hrady 33, Nové Hrady u Skutče
Kapacita: 25 osob
Cena: 450 - 1600 Kč
min. delka 1 denPenzion Holland byl v roce 1995 zrekonstruován, a od téhož roku nabízíme rekreační služby pro turisty z České Republiky a ze zahraničí.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion Holland leží přímo naproti krásnému rokokovému zámku a nachází se ve velmi zajímavém turistickém a historickém kraji. Nedaleko odtud se nachází město Litomyšl, Vysoké Mýto, Polička... jež se vyznačují především svojí historickou minulostí. Stojí také za zmínku nedaleké Toulovcovy maštale a Pivnická rokle - což jsou pískovcové útvary, bohaté na turistické stezky. Dále také na překrásné údolí Novohradky, která ve svém okolí vytvořila nádherné rokle. To vše lze také spatřit s pohledu jízdního kola, jelikož zde byla nedávno vybudovaná značená cyklostezka.

Pokoje

Apartmány v našem penzionu jsou zařízeny dobovým ale velmi pohodlným nábytkem, poloha našeho penzionu přímo na proti nově zrekonstruovaného rokokového zámku Nové Hrady umožní z některých překrásný výhled na samotný zámek i jeho park. V naši nabídce samozřejmě nechybí nabídka apartmánu s bezbariérovým přístupem.

Parkování

Parkování u penzionu na vyhrazeném parkovišti je ZDARMA.

Stravování

Poskytujeme bohaté snídaně formou švédských stolů. Dále nabízíme obědy a večere v místní hospůdce, která je součástí penzionu - můžete objednat na tel. čísle: 733459484

Celoroční aktivity

Cyklistika, pěší turistika, návštěva zámku v Nových Hradech.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Úschovna kol, WIFI ZDARMA v celém objektu penzionu

Celoroční ceny

Dvoulůžkový pokoj - 900 Kč

Letní sezóna

Dvoulůžkový pokoj - 900 Kč

Zimní sezóna

Dvoulůžkový pokoj - 900 Kč

Ceny stravování

Snídaně - 100 Kč


Kontakt Penzion Holland Penzion Holland levné ubytování Nové Hrady u Skutče kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti