Penzion Kukla

na Penziony.cz
od roku 2007
Kuklík 73, Kuklík
Kapacita: 45 osob
Cena: 420 - 420 Kč
min. delka 1 denPenzion se nachází v obci Kuklík na Českomoravské vysočině,9 km od Nového Města na Moravě.Jedná se o rodinný penzion vhodný jak pro rodiny s dětmi,tak i pro školy v přírodě,školení,seniory,rekondiční pobyty,sportovní soustředění.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion je téměř samostatně stojící uprostřed luk a polí v typicky podhorské vesnici Kuklík. K penzionu vede zpevněná komunikace,která se v zimě udržuje pluhováním.

Vybavení objektu

Penzion poskytuje ubytování se snídaní,polo či plnou penzí v 15 pokojích a restaurační služby.Je možné využít nekuřáckou jídelnu(cca 45 míst),posezení v baru( cca 30 míst- možnost kouření),od jara do podzimu posezení na venkovní zahrádce( cca 30míst).

Pokoje

pokoje jsou 2,3,4-lůžkové se soc.zařízením,Tv a rádiem.5 pokojů je v přízemí,10 pokojů je v podkroví(obložené dřevem). Celková kapacita je 45 lůžek.

Služby

Kromě ubytování a stravování mohou hosté využít tenisové hřiště s umělým povrchem,elek.šipky,stolní fotbal,stolní tenis,venkovní zahradní bazén,velká trampolína dětské hřiště a ohniště.Možnost zapůjčení dalších sportovních potřeb.

Parkování

Parkování zdarma před budovou penzionu.

Stravování

Pro ubytované hosty možnost ubytování se snídaní,polopenzí a plnou penzí.Možnost restauračního stravování.Pro větší kupiny nabízíme rožnění selete či vepřové kýty.

Letní aktivity

Pěší turistika,cykloturistika,lezení po skalách,tenis,volejbal,nohejbal,rybaření,památky UNESCO-Zelená hora,Třebíč,Litomyšl a ostatní vlastivědné zajímavosti v okolí.

Zimní aktivity

Běžecké i sjezdové lyžování,turistika.

Celoroční aktivity

Českomoravská vysočina- Žďárské vrchy -je krásná v každém ročním období,záleží jenom na každém z nás,co od vysočiny očekává a zda si to v ní umí nalézt.

Doplňující informace o ubytování a cenách

V penzionu Kukla nabízíme ubytování již od roku 1990,takže v tomto oboru už nejsme žádní nováčci a za tuto dobu už jsme získali určité zkušenosti.Jsme členy združení -Svaz venkovské turistiky a Cyklisté vítáni.

Celoroční ceny

Ubytování se snídaní 420,-Kč os/den
Ubytování s polopenzí 470,-Kč os/den
Ubytování s plnou penzí 520,-Kč os/den

Mimo sezónu

Ubytování pro kolektivy:

škola v přírodě: od 280,-Kč os/den s plnou penzí + pitný režim
pobyty seniorů: od 390,-Kč os/den s plnou penzí

Slevy

Děti do 10 let ubyt.se snídaní 340,-Kč os/den
ubyt. s polopenzí 380,-Kč os/den
ubyt. s plnou penzí 430,-Kč os/den

Doplňující informace o ubytování a cenách

Všechny ceny jsou smluvní,při osobním kontaktu dohoda možná.
Jsme zapojeni do programu RODINNÉ PASY - pro držitele karty sleva pro rodiny s dětmi 10%


Kontakt Penzion Kukla Penzion Kukla levné ubytování Kuklík kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti