Hotel Grunt

Linhartova 1256/9, Kosmonosy
Kapacita: 24 osob
KcHotel Grunt, dříve Penzion Cosmos, nabízí komfortní ubytování na Mladoboleslavsku. Ideální místo pro Vaše služební či soukromé pobyty, firemní setkávání, svatby či rodinné oslavy. Užijte si svůj pobyt v jednom z našich 16 ti plně vybavených pokojů, které nabízejí krásný výhled do jabloňového sadu, a vychutnejte si poklidnou atmosféru venkova, byť jen pár minut od centra města.

Umístění a dostupnost objektu

Hotel je situován u náměstí města Kosmonosy a to přímo v jeho čele, nedaleko od hotelu, jen pár minut jízdy se nachází Škoda Auto a.s.

Vybavení objektu

Uzavřený komplex, bezplatné wi-fi připojení v celém areálu hotelu, hlídané parkoviště, nová letní terasa. Hotel nabízí také možnost využití wellness, ve kterém naleznete saunu a masážní vanu, či fitness centrum.

Stravování

Bohaté snídaně podávané formou švédských stolů prostřených v příjemném prostředí restaurace s výhledem do jabloňového sadu. V rámci rekonstrukce, která probíhá v hotelu GRUNT plánujeme pro naše hosty vybudovat restauraci s výhledem na jabloňový sad.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Hotel nabízí také konferenční prostory pro Vaše meetingy, školení či jiné firemní a společenské akce s kapacitou až 90 osob a s možností občerstvení.


Kontakt Hotel Grunt Hotel Grunt levné ubytování Kosmonosy kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti