Penzion Keramika

Jindřichův Hradec-Děbolín 26, Jindřichův Hradec
Kapacita: 25 osob
Cena: 250 - 650 Kč
min. delka 1 denPenzion KERAMIKA se nachází v malebné krajině jižních Čech ve vesničce Děbolín, která je vzdálená tři kilometry od města Jindřichův Hradec. Penzion byl vybudován v roce 2004 v podkroví keramické dílny jihočeského statku. Od počátku je naší snahou, abyste VY naši hosté u nás cítili jako doma a rádi se k nám opět vraceli. Každý pokoj má svoji osobitou atmosféru, všechny ale spojuje citlivý rukopis umělkyně a majitelky Romany Hulíkové, která do každého pokoje vtiskla kousek svého nadání, citu a smyslu pro detail.

Umístění a dostupnost objektu

V malebné krajině jižních Čech ve vesničce Děbolín, 3 km od města Jindřichův Hradec. Zastávka vlaku 800, jindřichohradecká úzkokolejska 3 km. Barokní zámek s kaplí a parkem Jemčina 13 km. V Jindřichově Hradci aquapark, bowling a další.

Vybavení objektu

Všechny pokoje mají stylovou a dostatečně velkou koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem a wc. Samozřejmostí na každém pokoji je lednice a rádio. Televizor Vám zapůjčíme na požádání. Na chodbě máte k dispozici malou knihovničku, dostatek informačních materiálů o okolí a společenské hry. Součástí penzionu je i malá dobře vybavená kuchyňka s jídelnou. Součástí penzionu je uzavřený dvůr s posezením a pískovištěm, dětské hřiště a zastřešená pergola.

Parkování

Přímo u penzionu dostatek parkovacích ploch ZDARMA.

Celoroční aktivity

V okolí: Jindřichův Hradec, Třeboň, Červená Lhota, Telč, Landštejn, úzkokolejky, hustá síť cyklostezek, tenisové kurty, vyhlídkové lety, golfová hřiště...

Doplňující informace o ubytování a cenách

Součástí penzionu je výtvarná dílna. Výtvarná dílna nabízí po celý rok program akcí pro děti a dospělé. Výtvarné dílny nabízí svým návštěvníkům vyzkoušet různé výtvarné techniky např. točení na hrnčířském kruhu, výrobu šperků, malování na keramiku, sklo... Během letních prázdnin je výtvarná dílna otevřena pro veřejnost každý den. Tvoření v dílně je vhodné již pro děti od tří let, vstup zdarma.

Celoroční ceny

Dospělá osoba 550 Kč/noc
Dítě do 3 let zdarma
Dítě od 3 do 7let 290 Kč/noc
Dítě od 7 do 13let 390 Kč
Přistýlka 300 Kč/noc
Pes 150 Kč/noc 100 Kč/noc, prosíme své zvířecí miláčky hlaste předem

Uvedené ceny jsou se snídaní (dospělák 90,-, dítě 60,- Kč)a zahrnují i místní poplatky.

Ceny stravování

Snídaně dospělák 90,-, dítě nad tři roky 60,-

Doplňující informace o ubytování a cenách

Pro větší skupiny poskytujeme slevy po individuální domluvě.


Kontakt Penzion Keramika Penzion Keramika levné ubytování Jindřichův Hradec kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti