Cyklopenzion Kasper

Dobrovského 178, Jindřichův Hradec
Kapacita: 19 osob
Cena: 550 - 2050 Kč
min. delka 1 denPenzion***Kasper, celoroční ubytování hotelového typu v klidném centru Jindřichova Hradce, 50m od zámku Jindřichův Hradec. Krásné prostředí České Kanady a Jižních Čech.

Umístění a dostupnost objektu

Rodinný tříhvězdičkový penzion hotelového typu se nachází v samotném srdci Jindřichova Hradce, jen pár kroků od třetího největšího zámeckého a hradního komplexu v Čechách.

Vybavení objektu

Pension nabízí ubytování v Jindřichově Hradci hotelového typu , v kvalitně zařízených nekuřáckých pokojích s rozšířenými službami nejen pro cyklisty. Pokoje s přilehlými prostory prošly v roce 2003 rekonstrukcí, byla vytvořena malá nekuřácká kavárnička v irském stylu s navazující terasou pro letní posezení. Byly také zpřístupněny sklepní prostory a vystavěn vinný sklípek. Všechny místnosti v penzionu jsou k dispozici zcela volně všem hostům, včetně vinného sklípku se širokou nabídkou moravských vín.

Pokoje

Každý pokoj v penzionu má jinou atmosféru, ale všechny pokoje jsou vybaveny vším, co je zapotřebí ke klidnému odpočinku ( wc, sprcha popř. vana, televize, satelit, minibar, kompletní hotelová kosmetika a hygiena, v objektu wifi, pračka, půjčovna kol, prutů, vybavení pro cykloturistiku, vybavení pro jednání, dataprojektor, notebook, tiskárna atd. ). K dispozici je 8 pokojů od jednolůžkových až po pokoj čtyřlůžkový, všechny s celkovou kapacitou do 19 lůžek.

Služby

K ubytování nabízíme veškeré služby, které návštěvník Jindřichova Hradce může potřebovat ( zajištění vstupenek - zámek JH, muzeum JH, národní muzeum fotografie, parní vláček, zámek Červená Lhota, Landštejn, třeboňské lázně, welness centrum, bowling atd.). Největší podíl služeb u nás však poskytujeme pro všechny vyznavače sportu, kol a cykloturistiky.

Parkování

Parkování na bezplatném parkovišti cca 80m od penzionu.

Stravování

Snídaně a zajištění večeří v nedaleké restauraci.

Letní sezóna

1.5. -30.9.
1/1 750,- Kč
1/2 1250,- Kč
1/3 1650,- Kč
1/4 2050,- Kč

Zimní sezóna

1.10. -30.4.
1/1 600,- Kč
1/2 950,- Kč
1/3 1250,- Kč
1/4 1650,- Kč

Ceny stravování

polopenze 190,- Kč/os.

Slevy

dítě do 6 let zdarma
dítě do 12 let -50%
týdenní pobyt -10% z ceny pokoje
senioři -10%
studenti VŠ -10%

Doplňující informace o ubytování a cenách

Ceny pokojů jsou včetně rekreačního poplatku městu JH. 15,- Kč osoba a noc.
Sleva na dítě se vypočítává z ceny lůžka na daném pokoji.

Nástup na pokoje od 13.00 odjezd do 10.30 hod.

Sleva pro skupiny nad 10 osob 3 a více nocí -10%.

! Vždy si vyberte pro Vás tu nejvýhodnější slevu, slevy se nesčítají. ( týdenní sleva, sleva na děti, letní akce aj. )


Kontakt Cyklopenzion Kasper Cyklopenzion Kasper levné ubytování Jindřichův Hradec kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti