Apartmán u zámku

Mlýnská 158/3, Jindřichův Hradec
Kapacita: 4 osob
Cena: 199 - 499 Kč
min. delka 1 denSamostatně stojici domeček sto metru od zámeckeho parku tři minuty chuze podél zámku do centra města .Nekuřácky prostor!!!Pro rychlejši kontakt raději volejte děkuji

Umístění a dostupnost objektu

Objekt je přímo u zámku, parkovani před objektem .

Vybavení objektu

Kompletně vybavené pro čtyři osoby včetně kuchyně ,koupelny, obyvacího koutu s tv možností nahrávat a přehrávat z USB . Dále internet, lednička a pračka. Prostor je o velikosti 48m a bylo dbáno aby jste měli pohodlí jako doma a ne jen pocit z provizorniho přespáni !!!

Pokoje

Spodni čast je kuchynsky kout koupelna a obyvací čast po pohodlnych schodech se dostanete do ložnice v které jsou dvě postele a dvě přistylky na které jso použity nové 16 cm vysoké matrace . Sedačka v obyvaku je rozkládací.

Služby

Po tel. dohodě je možno zaistit garažove stání možno i prnajmout skutr Aprilia.

Parkování

Parkovani je přímo před objektem.

Stravování

Vlastni vařeni v kompletně vybavene kuchyni.

Letní aktivity

koupani,golf

Zimní aktivity

bežky

Celoroční aktivity

Ciklystika

Doplňující informace o ubytování a cenách

objekt je zcela nově postaven a vybaven

Celoroční ceny

Cena za čtyři osoby je 796 kč apartman ,osoba vychazí na 199 kč noc. Cena za tři osoby je 747 kč ,osoba vychazi na 249 kč noc. Cena za dvě osoby je 598 kč ,osoba vychazi na 299 kč noc. Při ubytovani jen na jednu noc je přiražka za apartman 200 kč!!!

Letní sezóna

199 kč pri obsazeni apartmanu 4 osobama

Slevy

Při ubytovani na 7 dni je sleva 10 procent!!!

Doplňující informace o ubytování a cenách

Pokud budete chtit rezervovat ubytovani na vice nez tři noci tak je třeba uhradit zalohu dvacet procent z ceny na naš učet ktery vam radi zašleme.


Kontakt Apartmán u zámku Apartmán u zámku levné ubytování Jindřichův Hradec kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti