Penzion Pod Třešňovkou

Lysečinská 7, Horní Maršov
Kapacita: 26 osob
Cena: 330 - 610 Kč
min. delka 2 dnyPenzion Pod Třešňovkou nabízí víkendové, týdenní i dlouhodobější pobyty plné pohody, pohodlí a vstřícného přístupu. Ubytování je možné ve 2, 3, 4 a 5 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a televizí. Pouze pro hosty penzionu je k dispozici bar a herna pro děti. Dále je zde k dispozici vytápěná lyžárna a uzavřený prostor pro uschování jízdních kol. V letních měsících lze využít venkovní posezení s možností grilování. Kapacita ubytování je 26 lůžek.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion Pod Třešňovkou je situován na okraji obce Horní Maršov v klidné části směrem na Lysečiny. Penzion Pod Třešňovkou je v dosahu několika kilometrů od známých rekreačních a lyžařských středisek - Pec pod Sněžkou, Malá a Velká Úpa, Jánské Lázně, Mladé Buky. Přibližně 200 metrů od penzionu je zastávka Skibusu, který vás zdarma odveze do zmíněných lyžařských středisek. V letních měsících lze využít nejen autobusovou dopravu, ale i Cyklobus.

Vybavení objektu

Penzion Pod Třešňovkou nabízí víkendové, týdenní i dlouhodobější pobyty plné pohody, pohodlí a vstřícného přístupu. Ubytování je možné ve 2, 3, 4 a 5 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a televizí. Pouze pro hosty penzionu je k dispozici bar a herna pro děti. Dále je zde k dispozici vytápěná lyžárna a uzavřený prostor pro uschování jízdních kol. V letních měsících lze využít venkovní posezení s možností grilování. Kapacita ubytování je 26 lůžek. V bezprostředním okolí se nacházejí lyžařské tratě všech kategorií a v létě bezpočet turistických cest s možností pro pěší výlety a cykloturistiku. Celoročně je pro hosty penzionu k dispozici parkoviště zdarma. Ve všech prostorách penzionu je zdarma velmi dobré připojení k internetu.

Pokoje

Pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením, WIFI připojením a kabelovou televizí.

Služby

Pouze pro hosty penzionu ve společenské místnosti bar.

Parkování

Celoroční parkování přímo před objektem zdarma.

Stravování

Pobyty se snídaní nebo s polopenzí.

Letní aktivity

V letních měsících lze poznávat krásy Krkonoš pěšky i na kole a využít množství turistických tras i cyklotras, které jsou v okolí Penzionu Pod Třešňovkou v Horním Maršově http://www.hornimarsov.cz/cs/turisticke-cile-turistika-a-sport Ve vzdálenosti 8 kilometrů od Penzionu Pod Třešňovkou se nachází lanovka na naši nejvyšší horu Sněžku http://www.pecpodsnezkou.cz/lanovka/ Rozmanité vyžití lze najít v relaxačním a sportovní centru v Mladých Bukách či v Peci pod Sněžkou. V horkých dnech se lze zchladit v koupališti v Mladých Bukách či využít plavecký bazén v Trutnově. Další krásy Krkonoš lze shlédnout z vrcholku Černé hory, kam vás přepraví lanovka.

Zimní aktivity

V okolí Penzionu Pod Třešňovkou v Horním Maršově se nachází tyto lyžařské areály: •Jánské lázně - Černá hora http://www.skiresort.cz/skiarealy/ •Pec pod Sněžkou http://www.skiresort.cz/skiarealy/pec-pod-snezkou/ •Černý důl http://www.skiresort.cz/skiarealy/cerny-dul/ •Velká a Malá Úpa http://www.skiresort.cz/skiarealy/velka-upa/ •Svoboda nad Úpou http://www.skiresort.cz/skiarealy/svoboda-nad-upou/ •Mladé Buky http://www.areal-mladebuky.cz/ •Prkenný Důl http://www.skizacler.com/ V těchto areálech můžete využít desítky kilometrů sjezdových i běžeckých tratí, sáňkařské nebo bobové dráhy. Mezi areály Černá hora a Pec pod Sněžkou se lze pohybovat pomocí speciálních roleb, které provozuje SkiTour. Většina areálů má umělé zasněžování a poskytuje i večerní lyžování. V okolí jsou k dispozici také běžecké tratě. Ve vzdálenosti 200 metrů od Penzionu Pod Třešňovkou je zastávka Skibusu.

Celoroční aktivity

V bezprostředním okolí se nacházejí lyžařské tratě všech kategorií a v létě bezpočet turistických cest s možností pro pěší výlety a cykloturistiku.

Letní sezóna

http://www.podtresnovkou.cz/ubytovani-cenik/

Zimní sezóna

http://www.podtresnovkou.cz/ubytovani-cenik/

Mimo sezónu

http://www.podtresnovkou.cz/ubytovani-cenik/

Ceny stravování

Pobyty se snídaní nebo s polopenzí.

Slevy

Dětská postýlka zdarma k zapůjčení.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Parkování přímo před objektem zdarma.
WiFi v celém penzionu zdarma


Kontakt Penzion Pod Třešňovkou Penzion Pod Třešňovkou levné ubytování Horní Maršov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti