Apartmány Na Salaši

na Penziony.cz
od roku 2015
Pec pod Sněžkou 157, Pec pod Sněžkou
Kapacita: 24 osob
Cena: 350 - 400 Kč
min. delka 2 dnyNové luxusní apartmány přímo na Velké pláni v Peci pod Sněžkou. Každé apartmá nabízí vlastní koupelnu, toaletu a moderní plně vybavenou kuchyňskou linku. Ideální poloha pro zimní i letní pobytové rekreace. Využijte nízkých zaváděcích cen a užijte si naplno dovolenou na horách.

Umístění a dostupnost objektu

Naše apartmány najdete na Velké Pláni přímo v Peci pod Sněžkou. Chata nabízí klid a útulné zázemí pro veškeré sportovní i turistické aktivity v malebné části Krkonoš. Na své si zde přijdou zejména lyžaři, od těch svátečních, až po ty pokročilé. A jak se dostanete na sjezdovku? Není nic jednoduššího. Necelých 50 metrů za chatou vám zastaví skibus, který vás během 5 minut dopraví do středu lyžařského areálu Pec pod Sněžkou pod sjezdovku Javor.

Vybavení objektu

Horská chata Na Salaši nabízí komfortní ubytování v nových a plně vybavených apartmánech. V každém apartmá naleznete vlastní toaletu, koupelnu a moderní kuchyňskou linku. Vařit tak můžete na varné desce, v troubě i mikrovlnce. Lednice a varná konvice jsou u nás samozřejmostí. V apartmánech nechybí ani televize a wifi připojení k internetu. V přízemí horské chaty mohou návštěvníci využít společenskou místnost a velký dětský koutek se spoustou hraček a prolejzačkou. Odpoledne je k dispozici také bar s obsluhou. Za poplatek můžete využít i velkou, profesionálně vybavenou kuchyni, která se hodí zejména na vaření pro větší skupiny. Chata má svoji lyžárnu, kde můžete uschovat své sportovní vybavení.

Pokoje

Na naší chatě jsou vám k dispozici tato apartmá: 2x třílůžkové apartmá s možností přistýlky, 1x čtyřlůžkové apartmá, 2x šestilůžkové apartmá (celkem 24 lůžek). Každé apartmá má svoji toaletu, koupelnu se sprchou a plně vybavenou moderní kuchyňskou linku. Samozřejmostí je také lednice, kabelová televize a připojení na internet prostřednictvím wifi.

Služby

Ubytovaní hosté mají možnost za poplatek využít velkou profesionální kuchyni v přízemí chaty. Její vybavení zahrnuje velký plynový sporák, varnou desku, dvě mikrovlnky, lednici, mrazák, myčku a vůbec vše, co je k vaření potřeba. Na naší chatě také vydáváme Kartu hosta, díky které mohou návštěvníci čerpat řadu slev. Jsou mezi nimi slevy na lanovky (v létě), lyžování (v zimě) a 50% sleva na parkování na vybraných parkovištích.

Parkování

Parkovat můžete na parkovišti přímo u naší chaty.

Stravování

Apartmány Na Salaši jsou provozovány bez stravování. Všechna apartmá mají vlastní plně vybavenou kuchyňskou linku, návštěvníci si tak mohou vařit dle vlastní potřeby.

Letní aktivity

- Výstup na Sněžku (můžete využít i novou lanovou dráhu) - Turistika - nepřeberné množství turistických tras v okolí - Cykloturistika - Pec pod Sněžkou a její okolí nabízí velké množství značených, různě náročných cyklotras - Relaxpark - horská bobová dráha, obří skluzavky, trampolíny - Sport a wellness centrum v hotelu Horizont

Zimní aktivity

- Lyžování ve SkiResortu Pec pod Sněžkou (11 km sjezdovek, freestyle park, pro běžkaře Krkonošská magistrála) - Horská bobová dráha dlouhá 900m - Snowtubing - jízda v ledovém korytu na gumovém člunu - Vyhlídkové jízdy - jízdy s kočárem taženým koňmi, vyjížďky na koních, se psím spřežením nebo ve vyhlídkových rolbách - Wellness a fitness - služby wellness, fitness a plavecký bazén můžete využít v nedalekém hotelu Horizont

Celoroční ceny

2x Apartmá - počet lůžek 3+1 - 1400Kč
1x Apartmá - počet lůžek 4 - 1600Kč
1x Apartmá - počet lůžek 6 - 2100Kč
1x Apartmá - počet lůžek 6 - 2400Kč


Kontakt Apartmány Na Salaši Apartmány Na Salaši levné ubytování Pec pod Sněžkou kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti