Vila Alena

Horní Malá Úpa 123, Malá Úpa
Kapacita: 23 osob
Cena: 200 - 430 Kč
min. delka 1 den*Rodinný penzion Vila Alena se nachází v klidném prostředí východních KRKONOŠ v nejvýše položené obci Horní Malá Úpa,která je 1050 m.n.m. Vila Alena je situována na velice tichém a klidném místě.*Pro svou polohu s výhledem na majestátnou horu Čech,(SNĚŽKU 1602 m.n.m a ČERNOU HORU) je proto oblíbena hosty,kteří ve Vile opravdu nacházejí rodinnou pohodu a cítí se tu opravdu jak doma... ... Vám kteří jste u nás ještě nebyli,nabízíme možnost celoročního ubytování ve dvou, tří, čtyř a pěti-lůžkových pokojích.*Každý pokoj je vybaven BTV+SAT a má své nově vybudované sociální zařízení se sprchou,umyvadlem a toaletou.*Na obou podlažích jsou zrekonstruovány plně vybavené kuchyňské kouty.Možnost polopenze a plné penze Ve sklepních prostorech vybudován sklepní bar se společenskou místností pro 25 osob a kuchyňkou.Snídaně formou "švédských stolů".Možnost konání seminářů,školení,rodinné oslavy.

Umístění a dostupnost objektu

Lyžařské areály v Malé Úpě Malá Úpa nabízí svým hostům dva velké lyžařské areály. Nově otevřený lyžařský areál "Malá Úpa", který je vzdálený pouhých 300m od apartmá/penzionu Vila Alena a areál "U Kostela" jenž se nachází 2km od našeho penzionu. Oba lyžařské areály disponují také sjezdovkami s vlekem i pro ty nejmenší a samozřejmě nechybí lyžařská škola nebo půjčovna lyží, snowboardů, saní, ježdíků atd. Pro maximální pohodlí našich hostů je v zimních měsících zajištěn SkiBus, který Vás zdarma odveze do vzdálenějšího lyžařského areálu "U Kostela"

Vybavení objektu

Pension se skládá z dvou pater a podsklepení, Popis prvního patra : 4 pokoje - 1 x 4 lůžka + 1 x 2 + 1 x 5 lůžka + 1 x 2 pevná přistýlka,každý pokoj má své nově vybudované soc.zařízení /sprchový kout-umyvadlo-WC-boiler 80l./ Malá plně vybavená kuchyňka /černé nádobí-bíle nádobí-lednice-mikrovlná trouba-varná konvice-dvou plotynkový vařič-sendvičovač-kávovar -topinkovač-všechno příslušenství potřebné k vaření/. Společenská místnost z osmi křesli+dva stoly+BTV a satelitem. Každý pokoj je vybaven BTV a satelitem. Společná botárna,lyžárna. Popis druhého patra: tři pokoje - 1x4 lůžka + 1x2 + 1x4 lůžka,každý pokoj má své nově vybudované soc.zařízení /sprchový kout-umyvadlo-WC-boiler 80l./ Malá plně vybavená kuchyňka /černé nádobí-bíle nádobí-lednice-mikrovlná trouba-varná konvice-dvou plotynkový vařič-sendvičovač-kávovar -topinkovač-všechno příslušenství potřebné k vaření/. Společenská místnost z rohovou lavicí pro 10 osob. Každý pokoj je vybaven BTV a satelitem. Podsklepení : Příjemné posezení ve společenské místnosti pro 25 osob z výhledem na krb.Možnost využití otevření nového baru,prodej alkoholických a nealkoholických nápojů,12 stupňového piva značky Krakonoš,zmrzlinové poháry,obložené mísy,palačinky.

Pokoje

Pokoje jsou vybavené soc.zařizením(wc,sprchový kout,umyvadlo,vlastní boiler/,tv/sat,balkony

Služby

V ceně není zahrnuto Poplatek za čtyřnohého přítele - 50,-Kč/den nebo 70,- Kč/den nebo 100,-Kč/den.Rozhodující je velikost nebo rasa. V ceně je zahrnuto Nocleh za osobu včetně DPH. Povlečení + osušky + ručníky Spotřeba vody a elektřiny. Bezdrátové internetové připojení. V ceně je již zahrnuta pobytová taxa OÚ. V letním období je parkování zdarma přímo u penzionu. V zimním období je odvoz zavazadel z parkoviště a zpět zajištěn sněžným skútrem zdarma. Možnost využití dětského venkovního bazénu, grilu, houpaček nebo dětského pískoviště. Využití plně vybaveného kuchyňského koutu. Závěrečný úklid. Stravování: 4 možnosti výběru Možnost využití plně vybaveného kuchyňského koutu. Rezervace snídaní ve formě švédského stolu. Rezervace večeří: polévka + hlavní jídlo + 3 x týdně dezert Rezervace polopenze. Výběr možností stravování záleží pouze na Vás! Parkování u penzionu V letním období je parkování zdarma přímo u penzionu. V zimním období je parkování na hlídaném obecním parkovišti vzdáleném cca. 150 m. od našeho penzionu za poplatek 100,-Kč.V případě zakoupení Skimu packu na lyžování parkování zdarma.Bližší informace najdete na úvodní stránce nebo Nás neváhejte kontaktovat,rádi Vám odpovíme na Vaše dotazy.

Parkování

Parkování u penzionu : V letním období je parkování zdarma přímo u penzionu. V zimním období je parkování na hlídaném obecním parkovišti vzdáleném cca. 150 m. od našeho penzionu za poplatek 100,-Kč.V případě zakoupení Skimu packu na lyžování parkování zdarma.Bližší informace najdete na úvodní stránce nebo Nás neváhejte kontaktovat,rádi Vám odpovíme na Vaše dotaz

Stravování

Možnost využití plně vybavených kuch.koutu,možnost rezervace snídaní ve formě švédských stolů,polopenze.plná penze : Pokud se jedná o stravu máte moznost výberu ze trí variant,první : moznost vyuzívat plne vybavený kuch.kout, druhá : rezervace snídaní ve forme svédských stolu,tretí : rezervace vecerí /polévka+hlavní jídlo+dezert/.Muzete si vybrat jakou koliv kombinaci.

Letní aktivity

Cikloturistika,turistika,sběr lesních plodin,možnost využití více účelové haly vzdálené 300 m. od objektu,sauna,bazen,vířivá vana. Půjčovna koloběžek V blízkosti našeho penzionu se nachází nově otevřená půjčovna koloběžek. Koloběžky jsou určeny pro adrenalinové sportovce, ale také pro rodinné rekreační výlety. Všechny koloběžky jsou vybaveny brzdovým systém na které jsme zvyklí ze silničních či horských kol. Půjčovna též poradí s typy na výlet. Aquapark v Karpaczi 20km na polské straně Krkonoš leží horské městečko Karpacz, ve kterém se nachází hotel Sandra s aquaparkem. Najdete zde plavecký bazén (25m), bazén s vlnobitím či divokou řeku. Nechybí ani vnitřní nebo venkovní vířivky, sauna a tobogány pro děti i dospělé. Pro ty nejmenší je zde k dispozici klouzačka, brouzdaliště a mnoho dalších atrakcí pro všechny věkové kategorie. Celodenní vstup je pro dospělé 55,- zl a pro děti 40,- zl. Víceúčelové hřiště Malá Úpa nově nabízí svým návštěvníkům vyžití na novém víceúčelovém hřišti s umělým povrchem. Hřiště je určeno pro míčové hry jako je tenis, volejbal, nohejbal, malá kopaná apod. Umělý povrch je také připraven pro pohodlné in-line bruslení. V blízkosti našeho penzionu (cca 300m) naleznete poštu, restaurace, potraviny, market a nové infocentrum s obchodem nabízejícím upomínkové předměty. V Horní Malé Úpě u hraničního přechodu s Polskem můžete také navštívit novou víceúčelovou sportovní halu a relaxovat zde v bazénu, sauně, soláriu a nebo si dopřát masáž po celodenním lyžování. Tato hala Vám nabídne i tenisové kurty, posilovnu a víceúčelovou tělocvičnu.

Zimní aktivity

Lyžařské areály v Malé Úpě Malá Úpa nabízí svým hostům dva velké lyžařské areály. Nově otevřený lyžařský areál "Malá Úpa", který je vzdálený pouhých 300m od apartmá/penzionu Vila Alena a areál "U Kostela" jenž se nachází 2km od našeho penzionu. Oba lyžařské areály disponují také sjezdovkami s vlekem i pro ty nejmenší a samozřejmě nechybí lyžařská škola nebo půjčovna lyží, snowboardů, saní, ježdíků atd. Pro maximální pohodlí našich hostů je v zimních měsících zajištěn SkiBus, který Vás zdarma odveze do vzdálenějšího lyžařského areálu "U Kostela" Běžecké tratě Pro ty, kteří se raději než na sjezdovku vydají do bílé stopy, jsou připravené běžecké tratě. Tyto běžecké tratě jsou upravované během celé zimní sezóny a jsou vzdáleny od našeno penzionu cca 50m. Běžkování,lyžování,turistika,možnost využití více účelové haly vzdálené 300 m. od objektu,sauna,bazen,vířivá vana. V blízkosti našeho penzionu (cca 300m) naleznete poštu, restaurace, potraviny, market a nové infocentrum s obchodem nabízejícím upomínkové předměty. V Horní Malé Úpě u hraničního přechodu s Polskem můžete také navštívit novou víceúčelovou sportovní halu a relaxovat zde v bazénu, sauně, soláriu a nebo si dopřát masáž po celodenním lyžování. Tato hala Vám nabídne i tenisové kurty, posilovnu a víceúčelovou tělocvičnu.

Celoroční aktivity

Turistika,možnost využití více účelové haly vzdálené 300 m. od objektu,sauna,bazen,vířivá vana. V blízkosti našeho penzionu (cca 300m) naleznete poštu, restaurace, potraviny, market a nové infocentrum s obchodem nabízejícím upomínkové předměty. V Horní Malé Úpě u hraničního přechodu s Polskem můžete také navštívit novou víceúčelovou sportovní halu a relaxovat zde v bazénu, sauně, soláriu a nebo si dopřát masáž po celodenním lyžování. Tato hala Vám nabídne i tenisové kurty, posilovnu a víceúčelovou tělocvičnu.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Blyžší informace najdete na

Letní sezóna

* Děti do 2 let zdarma, bez nároku na lůžko, možnost zapůjčení kompletně vybavené dětské postýlky za příplatek 100,-Kč + vaničky na koupání + nočník
Osoba starší 10 let Děti od 6 let - 10 let Děti od 3 let - 6 let

od 01.04.2014 do 20.12.2014 380,- Kč 250,- Kč 200,- Kč

Zimní sezóna

* Děti do 2 let zdarma, bez nároku na lůžko, možnost zapůjčení, kompletně vybavené dětské postýlky za příplatek 100,-Kč + vaničky na koupání + nočník
Osoba starší 10 let Děti od 6 let - 10 let Děti od 3 let - 6 let
Ceník ubytování :
Termín : Osoby nad 10 let Děti od 5 do 10 let Děti od 2 do 5 let

od 03.01.2014 do 01.04.2014 400,- Kč 300,- Kč 250,- Kč
Velikonoce 2014 400,- Kč 300,- Kč 250,- Kč
od 01.04.2014 do 19.12.2014 380,- Kč 250,- Kč 200,- Kč
od 20.12.2014 do 27.12.2014 430,- Kč 330,- Kč 250,- Kč
od 27.12.2014 do 03.01.2015 630,- Kč 630,- Kč 630,- Kč
od 03.01.2015 do 01.04.2015 430,- Kč 330,- Kč 250,- Kč
Velikonoce 2015 430,- Kč 330,- Kč 250,- Kč

Ceny stravování

Pokud se jedná o stravu máte moznost výberu ze trí variant,první : moznost
vyuzívat plne vybavený kuch.kout, druhá : rezervace snídaní ve forme
svédských stolu,tretí : rezervace vecerí /polévka+hlavní
jídlo+dezert/.Muzete si vybrat jakou koliv kombinaci.
Cena snídaně do 3 let zdarma.
Cena snídaní/büfe/ činní od 3 let do 5 let 30,-Kč.
Cena snídaně/büfe/ od 5 let do 10 let činní 50,-Kč.
Cena večeře do 3 let zdarma.
Cena večeře čínní od 3 let do 5 let 40,-Kč.
Cena za veceri cinní od 5 let do 10 let 70,-Kc.
Cena za večeří činní od 10 let výše 100,-Kč

Slevy

Při obsazení týdenního pobytu nad 15 osob mimo zimní a letní sezónu, sleva 50,- Kč z osoby.

Doplňující informace o ubytování a cenách

V ceně není zahrnuto

* Poplatek za čtyřnohého přítele - 50,-Kč/den nebo 70,- Kč/den nebo 100,-Kč/den.Rozhodující je velikost nebo rasa.
* Při obsazení týdenního pobytu nad 15 osob mimo zimní a letní sezónu, sleva 50,- Kč z osoby.
* Strava, bližší informace ohledně stravy získáte e-mailem nebo volejte na uvedené kontakty.


V ceně je zahrnuto :

Nocleh za osobu včetně DPH.
Povlečení + osušky + ručníky
Spotřeba vody a elektřiny.
Bezdrátové internetové připojení.
V ceně je již zahrnuta pobytová taxa OÚ.
V letním období je parkování zdarma přímo u penzionu.
V zimním období je odvoz zavazadel z parkoviště a zpět zajištěn sněžným skútrem zdarma.
Možnost využití dětského venkovního bazénu, grilu, houpaček nebo dětského pískoviště.
Využití plně vybaveného kuchyňského koutu.
Závěrečný úklid.

Parkování :

V letním období je parkování zdarma přímo u pensionu.
V zimním období je parkování na hlídaném obecním parkovišti vzdáleném cca. 150 m. od našeho penzionu za poplatek 100,-Kč.V případě zakoupení Skimu packu na lyžování parkování zdarma.Bližší informace najdete na úvodní stránce nebo Nás neváhejte kontaktovat,rádi Vám odpovíme na Vaše dotazy.Kontakt Vila Alena Vila Alena levné ubytování Malá Úpa kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti