Penzion u Veselých

na Penziony.cz
od roku 2007
Velká Úpa 222, Pec pod Sněžkou
Kapacita: 32 osob
Cena: 430 - 800 Kč
min. delka 2 dnyPřekrásný horský Penzion u Veselých nadchne širokou škálu klientely. Hosté se mohou ubytovat ve 14 pokojích se soc. zařízením. Pro hosty máme stylovou jídelnu s barem. K posezení s přáteli je klubovna s kulečníkem, pro děti hernu se stolním tenisem. Pro odpočinek vlastní wellness centrum.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion s nádherným výhledem a domácí kuchyní se nachází v části Velká Úpa přímo proti dolní stanici lanovky na Portášky. Leží 300m od hlavní silnice, od které je oddělen pásem lesa. Přístup po silnici, v létě parkování přímo u penzionu, v zimě pak 300m odtud.

Vybavení objektu

Pro hosty je připravena stylová jídelna s barem, k dispozici jsou klasické nápoje i archivní vína. K posezení s přáteli máme klubovnu s kulečníkem, pro děti hernu se stolním tenisem a dětským koutkem. Pro Vaši pohodu slouží wellness centrum se saunou, vířivkou a fitness. Standardně poskytujeme ubytování s polopenzí, snídaně formou švédských stolů, večer pak klasická česká kuchyně (polévka, hlavní jídlo, zákusek či ovoce).

Pokoje

Hosté se mohou ubytovat ve 14 pokojích převážně 2-lůžkových, vlastní sociální zařízení samozřejmostí. Pokoje jsou vybaveny rustikálním nábytkem a manželskou postelí. Většina pokojů je dvoulůžkových, některé jsou 3 nebo 4-lůžkové.

Služby

Standardně nabízíme ubytování s polopenzí popř. i se snídaní. V penzionu je wellness centrum vybavené saunou, vířivkou a malým fitness. V zimním období jsou služby wellnes centra zahrnuty v ceně pobytu, v ostatních termínech na za příplatek. K dispozici je klubovna s kulečníkem a herna se stolním tenisem. Penzion je pokryt WIFI sítí.

Parkování

V letních měsících parkování přímo před objektem, v zimě na blízkých parkovištích (do 300m)

Stravování

Standardně nabízíme ubytování s polopenzí popř. i se snídaní.

Letní aktivity

V letním období nabízíme jak turistické výlety, tak jízdu na horských kolech po krkonošských stezkách. V okolí penzionu je řada dalších možností sportovního vyžití : projížďky na koních, 18-ti jamkové golfové hřiště, bowling, krytý bazén – Trutnov, letní koupaliště – Trutnov, horolezectví blízkém Adršpachu. Nabízí se i zajímavá místa v okolí: pevnosti Dobrošov a Stachelberg, ZOO dvůr Králové, skalní města Adršpach a Teplice.

Zimní aktivity

Dolní stanice lanovky na Portášky je vzdálena pouhých 300m od penzionu. SkiPort Velká Úpa nabízí kromě sedačkové lanovky (délka 1456m), vlek Hofer (905m) a vlek Modřín (530m), technický sníh i noční lyžování, lyžařskou školu i školku pro nejmenší a dvě půjčovny lyžařského vybavení. Do Ski centra v Peci i na Černé hoře Vás za chvilku zdarma dopraví skibus přímo k pokladně. Pro běžkaře se nabízí mnoho rozmanitých cílů na upravovaných tratích včetně Výrovky či Luční boudy.

Celoroční aktivity

Penzion se nachází v atraktivní lokalitě poskytující klid, oddych a odpočinek po celý rok. Volný čas můžete vyplnit dle ročního období dle svých možností a přání nejrůznějšími aktivitami.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Penzion byl v roce 2009 kompletně rekonstruován do podoby moderního rodinného ubytovacího zařízení. V roce 2013 jsem otevřeli nové wellness centrum se saunou, vířivkou a malým fitness. Nadstandardně velké pokoje s koupelnou, další stylová klubovna s kulečníkem, vytápění tepelným čerpadlem a dobrá česká kuchyně jsou základem pro příjemný pobyt všech hostů.

Celoroční ceny

Ceny jsou automaticky uváděny při objednávce.
Děti do 9.99 let sleva 20%.
Děti do 2.99 let platí pouze 100Kč.

Letní sezóna

Vstup do wellnes je na vyžádání za příplatek.

Zimní sezóna

V zimní sezóně je v ceně zahrnut i vstup do wellness denně mimo soboty od 16:30 do 21:00.

Ceny stravování

V ceně je zahrnuta snídaně a večeře

Doplňující informace o ubytování a cenách

V ceně je standardně zahrnuta polopenze


Kontakt Penzion u Veselých Penzion u Veselých levné ubytování Pec pod Sněžkou kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti