Penzion u Kubečků

na Penziony.cz
od roku 2011
Mladé buky 310, Mladé buky
Kapacita: 22+1 osob
Cena: 225 - 400 Kč
min. delka 2 dnyPenzion se nachází 500 metrů od Areálu Mladé Buky, do kterého každý host v ceně ubytování získává "kartu hosta", která umožňuje slevu 10% na skipasy, bobovou dráhu, Baldovo hřiště s vodními mlýnky, lanovým hradem, koupalištěm a trampolínami. Penzion nabízí pět čtyřlůžkových apartmánů (na každém apartmánu je plně vybavená kuchyňka - včetně spotřebičů, soc.zařízení, TV, WiFi). V přízemí budovy je v ceně ubytování k dispozici společenská místnost s herním koutkem, televizí a barem. Dále v ceně ubytování poskytujeme společenskou místnost - tělocvičnu, ve které je na dubových parketách položeno tatami (měkké desky využívané pro bojová umění, dětské koutky apod.). Po předchozí domluvě je k dispozici hudební aparatura, boxovací pytel, naladěné piano a akordeon. Vedle penzionu je nový park s venkovním divadlem a dětským hřištěm. Ubytování v penzionu je ideální pro rodinné dovolené, skupiny sportovců, pro pořádání seminářů a workshopů apod. V Areálu Mladé Buky se nachází Restaurace Kravín (500 metrů od penzionu). V zimě je v Areálu Mladé Buky 5 km sjezdařských tratí, dále vlek pro menší děti a také krásné běžecké tratě pro milovníky přírody. Mezi letní aktivity (jaro - podzim) patří bobová dráha, bikepark, tubink, bungee trampolíny, Baldův vodní svět s dětským hřištěm apod. V obci je golfové hřiště. Začátečníci mohou za nízké ceny využít cvičné 6-ti jamkové hřiště nebo kryté odpaliště. Jsou zde ideální podmínky pro výlety pěšky, na kolech nebo autem do okolí a blízkých horských středisek (Rýchorský prales, Janské Lázně - stezka do korun stromů, Pec.p.S., Černá Hora...). Obchod s potravinami a smíšeným zbožím se nachází přímo v budově. Uložení lyží a kol nabízíme zdarma v přízemí v uzamykatelných prostorech penzionu. Nově nabízíme pro hosty po předchozí domluvě tibetské masáže Kunye 90 - 120 minut v ceně 700 Kč - 900 Kč (celková masáž dle individuálních požadavků).

Umístění a dostupnost objektu

Penzion u Kubečků se nachází 7 km od Trutnova směrem Pec pod Sněžkou v obci Mladé Buky. Cesta je asfaltová, v zimě udržovaná. Parkování zdarma.

Vybavení objektu

Na každém apartmánu je toaleta, sprchový kout, plně vybavená kuchyňka se spotřebiči, TV a WiFi. V přízemí je uzamykatelná lyžárna, dále společenská místnost (6x10m) s herním koutkem, televizí, WiFi, barem. V přízemí je navíc k dispozici víceúčelový prostor/tělocvična (7x10m), která zaručuje příjemný pobyt i při nepříznivém počasí.

Pokoje

5 čtyřlůžkových apartmánů s možností jedné přistýlky na apartmánu č.5. Dvoulůžkový pokoj nabízíme pouze pro lektory skupin (15 a více osob). Na každém pokoji je plně vybavená kuchyňka a sociální zařízení. Pokoje jsou mezi sebou velmi dobře hlukově izolovány.

Služby

Wifi zdarma, masáže a poradenství ve výživě.

Parkování

Zdarma u penzionu.

Stravování

Možnost vaření v kuchyňkách, restaurace Kravín přímo v Areálu Mladé Buky (500 m od penzionu), bufet po-pá 9-14 hod, restaurace v Janských Lázních (4 km od penzionu).

Letní aktivity

turistika, cykloturistika, bobová dráha, Baldův vodní svět s dětským hřištěm, tubink, bungee trampolíny, bikepark (jen pro sjezdové speciály), golf (pro začátečníky možnost využít tréninkové hřiště nebo odpaliště za nízké ceny), stezka do korun stromů v Janských Lázních (4 km od penzionu), park s dětským hřištěm u penzionu, retropark Sejfy s přírodním koupalištěm

Zimní aktivity

lyžování, snowboarding, freestyling, běžky, bobová dráha

Celoroční aktivity

Turistika, bobová dráha, víceúčelový prostor/tělocvična v přízemí penzionu, masáže a poradenství ve výživě.

Letní sezóna

350 Kč/os/noc = 2 osoby na 4lůžkovém apartmánu
300 Kč/os/noc = 3 osoby na 4lůžkovém apartmánu
275 Kč/os/noc = 4 osoby na 4lůžkovém apartmánu

Zimní sezóna

400 Kč/os/noc = 2 osoby na 4lůžkovém apartmánu
350 Kč/os/noc = 3 osoby na 4lůžkovém apartmánu
300 Kč/os/noc = 4 osoby na 4lůžkovém apartmánu

Mimo sezónu

300 Kč/os/noc = 2 osoby na 4lůžkovém apartmánu
270 Kč/os/noc = 3 osoby na 4lůžkovém apartmánu
250 Kč/os/noc = 4 osoby na 4lůžkovém apartmánu

Slevy

20% sleva na vleky v Areálu Mladé Buky a další slevy v programu karta hosta.
Dítě do 4 let bez nároku na lůžko zdarma.
Pro skupiny 12 a více osob (s lektorem) 10% sleva na celkový pobyt.


Kontakt Penzion u Kubečků Penzion u Kubečků levné ubytování Mladé buky kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti