Hotel Panon

Koupelní 3760/4, Hodonín
Kapacita: 216 osob
Cena: 850 - 2950 KčHotel Panon je zařazen do kategorie H*** a poskytuje ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových pokojích a apartmánech s vířivou vanou, jedna má vlastní saunu. Bezdrátový příjem internetu Wi-Fi systémem. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (samostatnou koupelnou, WC), televizí a telefonem. Apartmány mají navíc velký LCD display, CD, DVD, domácí kino, minibar, video a vířivou vanu. Mezi další služby patří - směnárenská činnost, vytápěné kryté garáže, bezplatné velkokapacitní parkoviště pro automobily i autobusy, praní a žehlení prádla, servis na pokoje, zprostředkování zajištění návštěvy vinných sklepů včetně gastroservisu aj. Hotel je ideálním místem pro ubytování nebo přenocování na cestě do Rakouska, Chorvatska, Itálie, Řecka a jiných zemí.

Umístění a dostupnost objektu

Hotel Panon se nachází v klidné části města Hodonína, vzdálené od centra 8 min. klidnou pěší chůzí.

Pokoje

dětská postýlka, přípojka k internetu, koupelna se sprchou, telefon, tv, wc, bar, bezbariérový přístup, internet, nonstop pokojový servis, parkoviště otevřené, restaurace, salonek, domácím zvířatům vstup povolen

Služby

směnárenská činnost, vytápěné kryté garáže, bezplatné velkokapacitní parkoviště pro automobily i autobusy, praní a žehlení prádla, servis na pokoje, zprostředkování zajištění návštěvy vinných sklepů včetně gastroservisu aj.

Parkování

bezplatné velkokapacitní parkoviště pro automobily i autobusy

Letní aktivity

V letním období slouží moderně zrekonstruované koupaliště se třemi bazény s vyhřívanou vodou a vodními atrakcemi pro děti i dospělé. K dispozici je hřiště pro plážový volejbal, minigolf, tenisové kurty a fotbalové hřiště s travnatým povrchem. Ideální prostředí pro nenáročnou pěší turistiku i cykloturistiku vinařským krajem.

Zimní aktivity

V blízkosti hotelu je pro zimní měsíce krytý plavecký bazén, squash, spinning.

Celoroční aktivity

Zámek Milotice, Lednicko-valtický areál, vykopávky slovanského území Mikulčice /areál Velká Morava/, muzeum T. G. Masaryka, vinařské muzeum v Mutěnicích, plavba po řece Moravě, ZOO, vinařské cyklotrasy, vinné sklepy v Plžích. Slovácké slavnosti, vinné trhy.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Hotel Panon pořádá: školení, semináře, maturitní oslavy, oslavy výročí, svatební hostiny aj.


Kontakt Hotel Panon Hotel Panon levné ubytování Hodonín kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti