Penzion Pastouška

Dobřínsko 3, Dobřínsko
Kapacita: 21 osob
Cena: 500 - 590 Kč
min. delka 1 denJsme rodinná firma a v Dobřínsku žijeme už po několik generací. V roce 2018 jsme zrekonstruovali jednu z nejstarších budov v okolí, dřívější bydlení pro pastevce, a postavili penzion Pastouška. Dnes nabízíme ubytování v 6 útulných pokojích. Milujeme to tu a doufáme, že Dobřínsko i náš penzion okouzlí i vás.

Umístění a dostupnost objektu

Prožijte dovolenou na moravském venkově uprostřed krásné přírody. Ochutnejte tradiční kuchyni, odpočívejte na terase a užívejte si vzájemné blízkosti. Náš penzion je vidět od hlavní silnice, je dostupný hned z několika okresů a směrů. Obec Dobřínsko leží na pomezí Jihomoravského kraje a Vysočiny, na území okresu Znojmo a pár kilometrů od okresu Třebíč, Brno - venkov a Břeclav. Pálava a novomlýnské nádrže jsou na dosah a jedná se o skvělou vyjížďku na kolech. Za půl hodiny jste buď ve Znojmě, Brně či v Třebíči. V okolí si můžete užít procházky přírodou, jízdu na kole i interaktivní muzeum pro děti i dospělé. O zábavu tu zkrátka není nouze! Vyrazte na výlet ke zřícenině nedalekého hradu, odpočiňte si ve vířivce nebo v bazénu a navštivte vinný sklípek. Užít si tedy můžete nejbližší okolí Dobřínska, či krásy okolních větších měst.

Vybavení objektu

Co je vám k dispozici ● Restaurace a terasa pro 30 osob ● Salonek s LCD televizorem pro 50 osob ● Terasa pro 30 osob ● Bezplatná Wi-Fi v celém penzionu ● Deskové společenské hry ● Badminton, stolní tenis a rybaření ● Plně vybavený dětský koutek ● Parkoviště a úschovna kol ● Rybník s posezením (500 m) ● Veřejné dětské hřiště (100 m)

Pokoje

4 x Dvoulůžkový pokoj s dekoracemi dle ročních období ● Plně vybavená koupelna s toaletními potřebami a fénem na vyžádání ● Sprchový kout, WC a ručníky ● Velká manželská postel s nočními stolky ● Skříň a další úložné prostory ● Výhled na potok a zahradu ● Snídaně z kvalitních domácích surovin v ceně Šestilůžkový mezonetový pokoj s alkovnou ● Velká manželská postel s nočními stolky a čtyři jednolůžka (tři lůžka ve spodní části, tři lůžka v alkovně) Sedmilůžkový mezonetový pokoj s alkovnou ● Velká manželská postel s nočními stolky a pět jednolůžek (čtyři lůžka ve spodní části, tři lůžka v alkovně)

Parkování

Parkoviště ihned u penzionu.

Stravování

Všechna jídla připravujeme z vlastních surovin. Chováme dobytek a drůbež, pěstujeme brambory, dýně, kořenovou zeleninu i okurky a pečujeme o několik druhů bylinek. Vaříme v souladu s přírodou a při přípravě jídla používáme hlavně sezónní suroviny. Těšte se třeba na jahodové a meruňkové knedlíky během léta i jablečný štrúdl nebo dýňové pyré na podzim. Snídaně formou sladkého a slaného bufetu. Čerstvé pečivo, domácí vajíčka od našich šťastných slepiček, kvalitní šunka i sýry a s láskou pečené sladké koláče. Vyberte si sami, na co máte zrovna chuť. Klasika našich babiček i čerstvý salát během dne. Během poledne vám nabídneme výběr z denního a týdenního menu. To své si v něm najdou milovníci masa, zdravých jídel a oblíbených smažených řízků. Při delším pobytu vám po předchozí domluvě rádi připravíme i dietní, bezlepkové nebo bezlaktózové menu na míru. Škvarková pomazánka i utopenci k pivu k sobě zkrátka patří. Nabídneme vám i domácí pomazánky, topinky, chleba se sádlem nebo smažené bramborové lupínky z vlastních brambor. Tematické víkendy pro zpestření. Od pátku do neděle bude naše kuchyně otevřená po celý den. Těšte se na speciální menu, zabijačkové nebo burgerové dny a spoustu dalších dobrot.

Celoroční aktivity

V každém ročním období vás provedeme tradicemi venkova, ať už masopustní zábavou, tradiční poutí, dožínkami či silvestrovskou zabijačkou. Jděte na procházku do přírody, jezděte na kole, odpočívejte na zahradě s koláčem plným domácích meruněk v ruce a zapojte se do života na statku. Můžete nakrmit dobytek, sbírat vajíčka nebo si zkrátka užívat klidu a pohody.

Celoroční ceny

Dvoulůžkové pokoje
Uvedené ceny platí za osobu.

1 – 2 noci se snídaní ................ 590,-
3 – 4 noci se snídaní ................ 540,-
5 a více nocí se snídaní............. 500,-

Šestilůžkový a sedmilůžkový pokoj
Uvedené ceny platí za osobu (1 - 4 osoby / nad 5 osob)

1 - 2 noci se snídaní................. 590,- /560,-
3 – 4 noci se snídaní................ 540,- / 520,-
5 a více nocí se snídaní ........... 500,- / 480,-

Ceny stravování

Snídaně v ceně (hodnota snídaně 90,- Kč)

Slevy

viz. celoroční ceník - sleva v případě delšího pobytu


Kontakt Penzion Pastouška Penzion Pastouška levné ubytování Dobřínsko kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti