Penzion Belle Donne

na Penziony.cz
od roku 2017
Znojemská 296, Suchohrdly
Kapacita: 11 osob
Cena: 900 - 1800 Kč
min. delka 1 denPenzion Belle Donne byl nově vybudován na přelomu roku 2016/2017 jako další část projektu beauty salon - penzion - wellness. Nachází se tedy nad již fungujícím salonem se službami, které Vám Váš pobyt u nás mohou zpříjemňovat. Oficiálně byl otevřen v září roku 2017. Jeho rozvoj je sice zatím v plenkách, pevně ale věříme, že kombinace našeho nadšení a srdce, které jsme do penzionu vložili, povedou k maximální spokojenosti Vás - hostů. Na recepci penzionu Vás čeká srdečné přijetí v zázemí Beauty Salonu Belle Donne, kde naleznete i dětský koutek pro Vaše ratolesti. Vždy se u nás snažíme skloubit profesionální a přátelský přístup, a zároveň navodit příjemnou atmosféru.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion se nachází v obci Suchohrdly, v blízkosti středověkého města Znojma, kousek od Národního parku Podyjí. Můžete tak skloubit příjemné ubytování v klidu příměstské části Znojma, ale zároveň být všemu vyžití, které město a okolí nabízí, nablízku.

Vybavení objektu

Nabízíme ubytování ve dvou dvoulůžkových pokojích a jednom apartmá pro čtyři osoby (vždy s možností přistýlky) zařízených v originálním vintage stylu tak, aby z nich vyzařovala útulnost, pohodlí a cítili jste se v nich příjemně. Právě pro nízký počet pokojů Vám můžeme slíbit soukromí a klid, kterého je v dnešní uspěchané době pramálo. Nabízíme Vám: příjemné ubytování v útulném prostředí klimatizované pokoje nekuřácký prostor možnost přistýlky minibar ve všech pokojích vysokorychlostní Wi-Fi připojení zdarma Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, vysoušečem vlasů, TV, minibarem, rychlovarnou konvicí a Wi-Fi internetem.

Pokoje

DVOJLŮŽKOVÝ POKOJ SARA Pokoj zařízený v příjemných zemitých barvách s manželskou postelí. Pokoj je velký 17,5 m2 a přímo navazuje na moderně vybavenou koupelnu s velkým sprchovým koutem. Pokoj je možno doplnit o přistýlku, nebo postýlku pro naše nejmenší návštěvníky. TIP: Doporučujeme pro manželské páry, kteří si chtějí užívat klid a odpočinout si. DVOJLŮŽKOVÝ POKOJ BEATRICE Pokoj s manželskou postelí zařízený do starorůžova tak, abyste se v něm cítili jako v pohádce. Je sice nejmenší z našich pokojů, avšak vystupující z řady svou útulností. Velký je 14 m 2, navazující na moderně vybavenou koupelnu s velkým sprchovým koutem. Pokoj je možno doplnit o přistýlku, či postýlku pro Vaše nejmenší ratolesti. TIP: Naše doporučení pro tento pokoj směřuje k novomanželům, kteří si chtějí užít svatební noc. APARTMÁN ELENA Čtyrlůžkový apartmán, největší z našich pokojů, vybavený manželskou postelí a rozložitelným lůžkem pro další dvě osoby má 42 m2 a přímo navazuje na prostornou koupelnu s velkým sprchovým koutem. Zařízený je do červených tónů, doplněných květinovými vzory a disponující vlastní vybavenou kuchyňkou, obývacím koutem a toaletním stolkem. Apartmán je možno doplnit o přistýlku, nebo postýlku pro naše nejmenší návštěvníky. TIP: Úžasně vyhovující pro rodiny s dětmi.

Parkování

Součástí penzionu je parkoviště monitorované kamerovým systémem.

Stravování

Každý den podáváme mezi 8:00 a 10:00 hodinou kontinentální snídaně, a to za příplatek 139 Kč. Za 119 Kč potom připravujeme dětské snídaně.

Ceny stravování

Snídaně - 139 Kč/osoba/noc
Snídaně dětská - 119 Kč/osoba/noc


Kontakt Penzion Belle Donne Penzion Belle Donne levné ubytování Suchohrdly kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti