Wellness Penzion Life

Číměř 5, Číměř
Kapacita: 19 osob
Cena: 1290 - 2590 KčPenzion se nachází nedaleko Jindřichova Hradce v samém srdci České Kanady. Penzion LIFE prošel v 2013-2014 kompletní rekonstrukcí a nabízí komfortní ubytování v 8 pokojích s celkovou kapacitou 19 lůžek.

Umístění a dostupnost objektu

Náš penzion LIFE je situován ve stráni nad obcí Číměř, odkud je nádherný výhled na celé údolí.

Vybavení objektu

V penzionu LIFE se nachází i jedno z nejkrásnějších wellness center z celého Jindřichohradecka. Wellness centrum nabízí relaxaci ve vířivce, finské sauně a bazén s protiproudem. Při relaxaci se můžete kochat krásným výhledem na okolní panoramata. V letním období Vám je pak k dispozici slunečná terasa s lehátky.

Pokoje

V příjemné soukromé atmosféře je pro Vás připraveno komfortní ubytování v celkem osmi pokojích: šesti dvoulůžkových, jednom třílůžkovém a jednom rodinném (pro 4 osoby s 2 ložnicemi). Všechny hotelové pokoje jsou nekuřácké s různým stupněm vybavení pro uspokojení i té nejnáročnější klientely. Pro přístup do wellness je k dispozici výtah.

Služby

Po celý rok Vám nabízíme relaxační či wellness pobyty. Můžete vybírat z romantických, relaxačních a dalších balíčků. V rámci pracovního týdne si můžete pobyty objednat se zajímavou slevou. Pokud si nevyberete z naší standardní nabídky, s radostí Vám sestavíme balíček či pobyt dle Vašeho přání a představ. Na všechny služby penzionu Vám rádi vystavíme dárkové vouchery, které jistě potěší Vaše blízké, kolegy či obchodní partnery.

Parkování

Parkování je možné na vyhrazeném parkovišti přímo u penzionu.

Stravování

Navštívit nezapomeňte ani naši restauraci. Ochutnat můžete nejen tradiční jihočeské speciality, ale i šťavnaté steaky a výborné deserty. V letním období tak můžete posedět na slunné terase, která Vám nabízí překrásný výhled na celé údolí. Náš penzion je ideální místo pro konání Vaší svatby.

Letní aktivity

GOLF V blízkosti penzionu se nachází golfový resort Nová Bystřice. Jedná se o osmnáctijamkové mistrovské hřiště Mnich, které je přímo zasazeno do malebné krajiny České Kanady. Jde o jedno z nejvyhledávanější hřišť v České republice. Pro začínající golfisty je vhodné devítijamkové hřiště Nová Bystřice. Toto hřiště bylo prvním veřejným hřištěm v ČR. Je ideální pro tréning i pro zábavu. Třetí golfovou možností je hra na golfových hřištích v sousedním Rakousku. Mezi ně patří mimojiné známý Haugschlag a mnoho dalších. TENIS V okolí Wellness Penzionu Life se nachází několik tenisových kurtů. Ať už je tenis pouze vaším koníčkem nebo jste zkušený hráč, na kurtech v Jindřichově Hradci naleznete tu správnou tenisovou atmosféru.

Zimní aktivity

SJEZDOVKA V těsné blízkosti penzionu se nachází lyžařský areál Hradiště, který včetně vleku a kompletního zázemí nabízí vše pro vyznavače zimních sportů.

Celoroční aktivity

Zajistíme vám nepřeberné množství aktivit a možností trávení volného času. Nabídka je opravdu pestrá a vybere si z ní každý. Poloha penzionu Life nahrává zejména aktivnímu způsobu trávení volného času, v okolí je řada atraktivních míst a památek vhodných k navštívení. Pro dobrodružné povahy je pak možno zajistit např. vyhlídkové lety či skoky s padákem.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Budeme se těšit na Vaši návštěvu a věříme, že pobyt u nás si užijete.

Doplňující informace o ubytování a cenách

- Cena za pokoj za jednu noc, DPH a místních poplatků
- Snídaně formou švédských stolů
- Volný vstup do bazénu 2 hodiny denně
- Parkování u penzionu
- Wi-fi připojení


Kontakt Wellness Penzion Life Wellness Penzion Life levné ubytování Číměř kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti