Ubytování Jana

Štítného 68, Chlum u Třeboně
Kapacita: 8 osob
Cena: 230 - 230 Kč
min. delka 1 denDobrý den, vzhledem ke krásné a čisté přírodě Jižních Čech by bylo škoda zvolit ubytování neodpovídající kráse okolí. Nabízíme Vám jak pocit rodinného prostředí, tak pohodlí a soukromí, které při aktivní i pasivní rekreaci potřebujete.

Umístění a dostupnost objektu

Apartmány jsou součástí rodinného domu, kdy je zde společný vstup do domu, ale z přední chodby se již odeberete po mlýnských schodech vzhůru do svého pokoje.

Vybavení objektu

Apartmány jsou podkrovního typu. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení (sprchový kout, WC, umyvadlo, vl. bojler), vlastní topení, které si můžere sami regulovat a elektrický měřák, vlastní kuchyňský kout s lednicí, vařičem, varnou konvicí a základním vybavením jako např. hrnce, hrníčky, příbory apod.

Pokoje

Každý pokoj má jednu manželskou postel, kdy pokoj č. 1 má další dvě místa palandového typu a pokoj č. 2 má dvě další samostatné postele. V každém pokoji je stůl se čtyřmi židlemi, televizor a lampička. Další důležité vybavení pokojů viz. vybavení objektu.

Služby

U domu je příjemná malá zahrada s možností posezení, krb, kde není problém opéci vuřty či ugrilovat maso.

Parkování

Vždy možnost zaparkovat k jednomu apartmánu jeden automobil. Pokud by byla potřeba více parkovacích míst k jednomu apartmánu, po dohodě je i tato možnost.

Stravování

V celé obci je několik stálých restauračních zařízení, kdy se tato nabídka v letních měsících rozrůstá o mnoho kiosků a rychlých občerstvení.

Letní aktivity

Koupání, skákání do vody, lodičky, cyklystika, rybaření, pěší tůry, tenis, míčové sporty, kolečkové brusle. V okolí je mnoho přírodních i hystorických památek.. Mnoho restauračních zařízení, diskotéka Music Hall Hejtman, bar Horor.

Zimní aktivity

Bobování, sánkování, bruslení, na nedaleké Bystřici i lyžování. Jinak je spíše reálná mnohočetná návštěva restauračních zařízení + diskotéky.

Celoroční ceny

230,-- Kč + elektřina na osobu/noc


Kontakt Ubytování Jana Ubytování Jana levné ubytování Chlum u Třeboně kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti