Ubytování Chelčického 116

na Penziony.cz
od roku 2012
Chelčického 116, Chlum u Třeboně
Kapacita: 8 osob
Cena: 1100 - 1200 Kč
min. delka 2 dnyNabízím ubytování ve 2 x nově postavených rekreačních chatách s terasou, každá po 4 lůžkách, po domluvě s možností umístění dětské postýlky zdarma, vhodné pro rodinnou rekreaci, cyklisty.

Umístění a dostupnost objektu

Objekt je umístěn na klidném místě s výhledem do krajiny v obci Chlum u Třeboně, v území spadající pod CHKO Třeboňsko, 300 m od centra a rybníka Hejtman.

Vybavení objektu

V každé chatě samostatná koupelna (WC, sprchový kout, umyvadlový set) a samostatná kuchyňka s veškerým vybavením (mikrovlnná trouba, el. vařič, lednice s mrazáčkem, rychlovarná konvice), stůl, čtyři židle, samostatná obytná místnost ložnice (vše nově zařízeno a vybaveno), žaluzie, parkování přímo u chaty, k dispozici velká zahrada s pergolou a grilem, v případě potřeby zdarma zapůjčení dětské postýlky, v letních měsících nadzemní bazén, pro děti hračky, pískoviště a houpačky se skluzavkou, dětský domeček.

Pokoje

V místnosti ložnice manželská dvoupostel, palanda, komoda, noční stolek s lampičkou, trojdílná skříň - vše z masivu, LCD televizor, při chladném počasí zapůjčení přímotopu zdarma.

Služby

Úklid, povlečení, prostěradla, ručníky, výbava kuchyně a koupelny, osobní spotřeba teplé i studené vody, el. energie, připojení Wifi, bez domácích mazlíčků.

Parkování

Parkování přímo u chaty na oploceném pozemku, možnost úschovy kol a kočárků v kryté garáži.

Stravování

Možnost vaření přímo v chatě, nebo stravování v místních restauracích a kioscích.

Letní aktivity

Koupání - rybník Hejman s koupalištěm a tobogánem, Staňkovský rybník cca 2 km, pískovny cca 4 km, po okolí výběr z několika cyklotras, stezek, památky Třeboň cca 18 km, Jindřichův Hradec cca 25 km, zámek Hluboká nad Vltavou cca 50 km, zámek Červená Lhota cca 40 km.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Minimální pobyt v měsíci červenci a srpnu 7 dní, v ostatních termínech po domluvě. Bez domácích mazlíčků.

Letní sezóna

1200 Kč chatu/noc pro 4 osoby

Mimo sezónu

1100 Kč chatu/noc pro 4 osoby

Doplňující informace o ubytování a cenách

V letních měsících minimálně 7 dní /sobota-sobota/, mimo sezónu nejméně 2 dny.


Kontakt Ubytování Chelčického 116 Ubytování Chelčického 116 levné ubytování Chlum u Třeboně kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti