Pension Romana

Chelčického 352, Chlum u Třeboně
Kapacita: 13 osob
- 230 Kc
min. delka 1 denKlidný objekt pro rodiny a samotné rekreanty. Obvzlášť vhodný např. pro dvě známé rodiny, které obsadí celé patro, či celý objekt. Zařízení se skládá z horního patra hlavní budovy s jedním čtyřlůžkovým a jedním třílůžkovým pokojem a samostatného apartmánu. V celém objektu je přístup k internetu.

Umístění a dostupnost objektu

Objekt se nalézá v postanní klidné uličce městyse Chlum u Třeboně.

Vybavení objektu

Kromě ubytovacího zařízení možnost uskladnění kol, parkování aut, venkovní grilování na ohni i na grilu, venkovní posezení, houpací síť.

Pokoje

V horním patře objektu se nachází jeden čtyřlůžkový pokoj s minikuchyňkou a jeden třílůžkový pokoj. Oba pokoje mají společné soc. zařízení na chodbičce patra. Pro třílůžkový pokoj, který nemá kuchyňku je na chodbičce chladnička a rychlovarná konev. Pokoje jsou vybaveny lůžkovinami a televizorem. Samostatný apartmán se skládá z kuchyně, sociálního zařízení a dvou podkrovních ložnic. V menší ložnici jsou dvě lůžka, ve větší taktéž, ovšem s možností dvou matrací na podlaze jako přistýlek. Takže běžná kapacita je 4 - 6 osob.

Parkování

Možnost parkování v uzamykatelné zahradě objektu. Pro uskladnění jízdních kol i rybářských potřeb je vyčleněna zamykatelná garáž, je zde možnost i omytí zablácených jízdních kol.

Letní aktivity

Koupání, sportovní rybaření, cestování, turistika, cyklo, houbaření


Kontakt Pension Romana Pension Romana levné ubytování Chlum u Třeboně kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti