Pension Vlaštovka

Žižkova 69, Chlum u Třeboně
Kapacita: 18 osob
Cena: 250 - 300 Kč
min. delka 2 dnyUbytování v bývalém statku v Chlumu u Třeboně. Ubytovací kapacity ve čtyřech 2 - 4 -lůžkových pokojích / apartmánech s koupelnou, WC, ledničkou a kuchynským koutkem. v roce 2017 je možné se ubytovat pouze v červenci-srpnu.

Umístění a dostupnost objektu

Ca. dvě hodiny cesty autem od Prahy ,15 minut od Třeboně. 10 minut od hraničního přechodu do Rakouska - Staňkov. Dostupnost nejedete-li autem: směrem od Jindř. Hradce autobusem, ze směru od Třeboně buď autobusem nebo kombinací autobusu a vlaku.

Vybavení objektu

4 pokoje / apartmány s koupelnou, WC, ledničkou a kuchynským koutkem. Stodola s velkou halou kde je možné posedět i za deštivého počasí. velká zahrada možnost zapůjčení grilu úschova jízdních kol.

Pokoje

Máme celkem 4 jednoduše zařízené pokoje. 2x čtyřlůžkové samostatné apartmány s vchodem do zahrady oba pokoje mají samostatné WC a sprchu, malý kuchyňský koutek s ledničkou nádobí ložní prádlo Stodola: ve stodole je velká hala, a dva pokoje. jeden pokoj v přízemí - max. 5 lůžek samostatné WC a sprcha na pokoji jeden pokoj v podkroví max. 4 lůžka tento pokoj má sprchu a umyvadlo na pokoji samostatne WC jen pro tento pokoj je pod schodama k pokoji kuchyňský koutek s ledničkou pro oba pokoje dohromady se nachází v hale

Služby

V letních měsících je možné zprostředkovat lekce pilates a strečinku přímo v objektu. soukromé lekce i lekce pro skupiny.

Parkování

parkovat je možné u zdi zvenku objektu

Stravování

Vlastní vaření nebo stravování v některém z mnoha restauračních zařízení v okolí. Nejbližší restaurace je 5min pěší chůze. Kuchyňské koutky jsou vybaveny dostatkem nádobí i ledničkami.

Letní aktivity

V nejbližším okoli je nejenom řada rybníkú a pískoven na koupaní, krásne lesy, louky se stezkami pro jízdu na kole ale i ráj pro rybáře. Koncem července se v Chlumu pořádá tradičně Pohádkový Chlum. Čeká vás celodenní program pro děti - každý den jiná hraná pohádka, denní i noční pohádkový les, pěvecká soutěž „Zpívající ŽÁBA“ a spousty soutěží nejen na břehu, ale i ve vodě, pohádkové dílny pro nejmenší, pohádkové diskotéky a mnoho překvapení.

Celoroční ceny

250Kč -300Kč za osobu/noc


Kontakt Pension Vlaštovka Pension Vlaštovka levné ubytování Chlum u Třeboně kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti