Penzion Integrity

Hlinky 128, Brno
Kapacita: 50 osob
Cena: 1200 - 1800 Kč
min. delka 1 denNABÍZÍME VÁM STYLOVÉ UBYTOVÁNÍ V NOVÝCH LUXUSNĚ ZAŘÍZENÝCH POKOJÍCH, KTERÉ VÁM POSKYTNOU PŘÍJEMNÉ ZÁZEMÍ PŘI VAŠÍ PRACOVNÍ ČI REKREAČNÍ CESTĚ NEBO JINÉ PŘÍLEŽITOSTI. PENZION SE NACHÁZÍ V CENTRU BRNA, V BEZPROSTŘEDNÍ BLÍZKOSTI BRNĚNSKÉHO VÝSTAVIŠTĚ, V KLIDNÉ LOKALITĚ VILOVÉ ČTVRTI Z PŘELOMU 19. A 20. STOLETÍ.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion se nachází přímo naproti vstupu G2 brněnského vystaviště. Od hlavního nádraží: 10 min. tramvají č.1 zastávka "Výstaviště - vstup G2". Autem: z dálnice D1 směr BVV (Výstaviště), GPS: 49°11'29''N 16°34'41''E Letadlem: penzion se nachází cca 15 km od letiště Brno Tuřany

Vybavení objektu

Společenské a konferenční prostory vhodné pro přednášky, zasedání, prezentace, školení, svatby a jiné příležitosti. Dva sály s kapacitou 35 a 60 osob při stolové úpravě, vlastní zázemí (WC, šatna, bar bez obsluhy). Hosté penzionu mohou využít zahrádku, která v teplých měsících poskytuje příjemné venkovní posezení.

Pokoje

Všechny naše pokoje mají vlastní koupelnu, jsou vybaveny minibarem, televizí. Většina pokojů je nových a nově vybavených. Každý z nich je dílem moderního designu a navržen pro Váš největší komfort. Osm pokojů je klimatizovaných. Ve všech prostorách penzionu poskytujeme možnost bezplatného připojení k místní síti WiFi. Ubytovaným hostům nabízíme snídaně formou švédských stolů, které podáváme v nově zrekonstruovaném historickém sklepení.

Služby

Automat na kávu a čokoládu, automat na pochutiny

Parkování

U penzionu na volných parkovacích místech. V době největších veletrhů je stání placené. Možnost využití parkovacího domu 50m od penzionu.

Stravování

V nejbližším okolí penzionu najdete několik restaurací.

Letní aktivity

Kolem penzionu vede cyklostezka, nedaleko (cca 1,5 km) se nachází areál přírodního koupaliště Riviéra.

Celoroční ceny

900,- Kč - 1 osoba/pokoj/noc
1050,- Kč - 2 osoby/pokoj/noc
1200,- Kč - 3 osoby/pokoj/noc


V době významných veletrhů a akcí (MotoGP) se informujte na:
www.penzionintegrity.eu
nebo
info@penzionintegrity.eu

Ceny stravování

Snidaně za příplatek 150,-Kč na osobu/den

Slevy

při dlouhodobém pobytu - slevy


Kontakt Penzion Integrity Penzion Integrity levné ubytování Brno kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti