Penzion Integrity

Hlinky 128, Brno
Kapacita: 13 osob
Cena: 900 - 1800 Kč
min. delka 1 denPenzion Integrity se nachází v centru Brna, naproti brněnského výstaviště, 3 min. pěší chůze od vstupu G2 výstaviště. Poskytuje komfortní, stylové a cenově příznivé ubytování v jedno a dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím a ve dvoupokojovém apartmánu. Součástí penzionu jsou společenské a konferenční prostory v prostorách zrenovovaného vinného sklepení.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion se nachází v blízkosti centra Brna, klidné části města, naproti vstupu G2 brněnského vystaviště. Od hlavního nádraží: 10 min. tramvají č.1 zastávka "Výstaviště - vstup G2". Autem: z dálnice D1 směr BVV (Výstaviště), GPS: 49°11'29''N 16°34'41''E Letadlem: penzion se nachází cca 15 km od letiště Brno Tuřany

Vybavení objektu

Společenské a konferenční prostory vhodné pro přednášky, zasedání, prezentace, školení, svatby a jiné příležitosti. Dva sály s kapacitou 35 a 60 osob při stolové úpravě, vlastní zázemí (WC, šatna, bar bez obsluhy). Terasa vhodná k posezení v letním období.

Pokoje

1-2lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, s internetem, televizí, ledničkou a zařízením na přípravu teplých a studených nápojů. Pokoje jsou situovány směrem do zahrady. Naleznete zde komfortní ubytování, příjemné a klidné prostředí a příznivou cenu.

Služby

Zařízení na přípravu teplých a studených nápojů v hale.

Parkování

U penzionu na volných parkovacích místech. V době největších veletrhů je stání placené. Možnost využití parkovacího domu 50m od penzionu.

Stravování

V blízkých restauracích.

Letní aktivity

Kolem penzionu vede cyklostezka, nedaleko (cca 1,5 km) se nachází areál přírodního koupaliště Riviéra.

Celoroční ceny

900,- Kč - 1 osoba/pokoj/noc
1050,- Kč - 2 osoby/pokoj/noc
1200,- Kč - 3 osoby/pokoj/noc


V době významných veletrhů a akcí (MotoGP) se informujte na:
www.penzionintegrity.eu
nebo
info@penzionintegrity.eu

Ceny stravování

Snidaně za příplatek 150,-Kč na osobu/den

Slevy

při dlouhodobém pobytu - slevy


Kontakt Penzion Integrity Penzion Integrity levné ubytování Brno kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti