Hotel Bobycentrum

Sportovní 2a, Brno
Kapacita: 296 osob
Cena: 1250 - 9900 Kč
min. delka 1 denHotel Brno BOBYCENTRUM **** Vám poskytne komfortní ubytování v Brně. S kvalitní dopravní dostupností nejen do samotného centra města Brna, ale také na Brněnské výstaviště nebo na Brněnský okruh. Jezdíte do Brna na služební cesty, navštěvujete brněnské veletrhy nebo sem jezdíte za zábavou a odpočinkem? Je pro Vás pohodlné ubytování Brno a vysoká kvalita nabízených služeb klíčové? Brno je kulturním městem se širokou škálou kulturního a sportovního vyžití a Hotel Brno BOBYCENTRUM**** Vám nabízí ubytování v Brně na odpovídající úrovni. Kromě kvalitního ubytování je Vám k dispozici hotelová restaurace Inspirace, kde se postarají o nezapomenutelný gastronomický zážitek. Kombinace komfortního ubytování a gastronomie hotelové restaurace dodá Vašemu pobytu v Brně zážitek, díky kterému se do Brna budete rádi vracet.

Umístění a dostupnost objektu

Hotel Bobycentrum navazuje na centrální část Brna přes park Lužánky. Výhodná poloha hotelu v Brně zajišťuje ideální přístup autem - hotel se nachází u městského okruhu u výpadovky z Brna na Svitavy. GPS navigace: Loc. 49°12'44"N, 16°36'30"E

Vybavení objektu

Hotel nabízí 141 pokojů, z toho 14 apartmánů a 14 superiorů. Pokoje Hotel Brno BOBYCENTRUM **** Vám zaručí příjemný a poklidný pobyt a jsou vybaveny klimatizací, satelitní TV, psacím stolem, kobercem, lampičkou, pro Vaše cennosti je k dispozici trezor, samozřejmostí je vysoušeč vlasů, žebříkové topení v koupelně a vana na každém pokoji, minibar, pokoje jsou zabezpečeny karetním otevíráním zámku a wifi připojením ZDARMA. Dále hotel Brno nabízí službu probuzení, možnost přidání přistýlky, dětské postýlky a také Vaši domácí mazlíčci jsou na Hotel Brno BOBYCENTRUM **** vítáni. V ceně ubytování je zahrnuta bohatá bufetová snídaně. Wifi je v celém areálu zdarma. Dále nabízíme podzemní garáž s kapacitou cca 40 míst (190,- Kč/den), kompletně nekuřácké patro, bezbariérové pokoje, možnost vzít si na pokoj své domácí zvíře (200 - 350,- Kč/den), směnárnu, sekretářské služby, praní, čištění, žehlení, kosmetiku, kadeřnictví, taxi.

Pokoje

Vybavení pokojů: - koupelna s vanou a sprchou - klimatizace - předsíň - TV se satelitními a rozhlasovými stanicemi - lednice - trezor - wifi - vysoušeč vlasů - telefon - možnost přistýlky a kojenecké postýlky Typy pokojů: Pokoje typu STANDARD jsou pohodlně a vkusně zařízeny. V těchto pokojích jsou oddělené anebo manželské postele. Pokoje typu SUPERIOR mají větší rozlohu pokoje i koupelny a jsou uzpůsobeny pro osoby s tělesným handicapem. Pokoje typu APARTMÁ kromě ložnice nabízejí prostorný obývací pokoj, v němž je možné pohodlně užívat služeb hotelu. Prezidentské apartmá je nejluxusnější prostor pro ubytování. Kromě své velké rozlohy 100 m² náleží k apartmá terasa nabízející panoramatický výhled na město Brno a dvě zasedací místnosti pro malé meetingy. Další třešničkou apartmánu je privátní bazén a zasedací místnost s barem, z nichž se dostanete na obrovskou terasu. Prezidentské apartmá obsahuje dvoulůžkové pokoje s manželskými postelemi, pracovny, prostorné koupelny a kuchyňky.

Služby

Recepce: 24 hodin denně, check-in od 14:00 h., check-out do 11:00 h. Gastronomie: - Hotelová restaurace Inspirace nabízí jídla mezinárodní i domácí kuchyně, připravovaná moderním způsobem, příjemné posezení a velký výběr moravských i světových vín. V této restauraci se podávají hotelové snídaně. Konferenční sály: BOBYCENTRUM**** hotel Brno má k dispozici přes 10 plně klimatizovaných sálů pro kongresovou turistiku s kapacitou až 1600 lidí. Od největší a dokonale technicky vybavené Laser Show Hall, kde se kromě konferencí a seminářů konají i koncerty, zábavné a sportovních večery, či soutěže královny krásy, přes francouzskou taneční kavárnu Café de Paris s prstencovým boullevardem, až po Klubový sál, kde se konají všelijaké workshopy, tiskové konference a šachové turnaje. Ve všech těchto prostorách Vám rádi zorganizujeme konferenci, seminář, meeting, večírek, raut, banket. K dispozici je veškeré profesionální technické zařízení, ozvučení, osvětlení, možnost plného zatemnění a podobně.

Parkování

Více než 500 parkovacích míst kolem hotelu a parkování autobusu je zdarma. Dále nabízíme podzemní garáž s kapacitou cca 40 míst (190,- Kč/den).

Stravování

Snídaně je v ceně ubytování - teplý a studený bufet, od 7:00 do 10:30h. Možnost využít služeb restaurace Inspirace.

Celoroční aktivity

Sportovní centra v komplexu: - Squash s 5-ti plně klimatizovanými kurty, barem s výhledem na kurty a s možností zapůjčení raket i míčků. - Fitness, kde jsou pro Vás na ploše 1850 m2 připraveny 2 cvičební sály s lektory, posilovnou s více než 75 stroji na ploše 550 m2, možnost soukromých individuálních lekcí. - Motokáry GoKart mají 210 metrů dlouhou trať, 18 motokár MS KART INDOOR s motorem HONDA GX 200 a GX 270, jízdu z patra do patra či klopenou zatáčku. Možnost uzavřené společnosti. - Bowling si můžete zahrát na 4 plně automatizovaných dráhách, součástí je denní bar pro 64 osob, který lze využít také pro uzavřenou společnost.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Konferenční sály: BOBYCENTRUM**** hotel Brno má k dispozici přes 10 plně klimatizovaných sálů pro kongresovou turistiku s kapacitou až 1600 lidí. Od největší a dokonale technicky vybavené Laser Show Hall, kde se kromě konferencí a seminářů konají i koncerty, zábavné a sportovních večery, či soutěže královny krásy, přes francouzskou taneční kavárnu Café de Paris s prstencovým boullevardem, až po Klubový sál, kde se konají všelijaké workshopy, tiskové konference a šachové turnaje. Ve všech těchto prostorách Vám rádi zorganizujeme konferenci, seminář, meeting, večírek, raut, banket. K dispozici je veškeré profesionální technické zařízení, ozvučení, osvětlení, možnost plného zatemnění a podobně. Vzdálenosti turistických míst v okolí: - Brněnské centrum s hradem Špilberkem, Katedrálou sv. Petra a Pavla, Starou a Novou radnicí (vlakové, tramvajové i autobusové nádraží) ... 3 km - Brněnská přehrada ... 7,5 km - Brněnské Veletrhy a Výstavy ... 3,5 km - Masarykův okruh – Grand Prix ČR ... 15,5 km - Funkcionalistická vila Tugendhat (zapsána ve světovém dědictví UNESCO) ... 1,5 km - Mezinárodní Letiště Brno (BRQ) ... 11,5 km

Celoroční ceny

Ceník 2016:

STANDARD
Jednolůžkový pokoj 1 250 CZK
Dvoulůžkový pokoj 1 550 CZK

SUPERIOR
Jednolůžkový pokoj 1 390 CZK
Dvoulůžkový pokoj 1 690 CZK

APARTMÁ 2 490 CZK

CENY V PRŮBĚHU MSV (3.- 7. 10. 2016) A MOTO GP (18. - 21. 8. 2016)

STANDARD
Jednolůžkový pokoj 3 490 CZK
Dvoulůžkový pokoj 3 490 CZK

SUPERIOR
Jednolůžkový pokoj 3 790 CZK
Dvoulůžkový pokoj 3 790 CZK

APARTMÁ 4 090 CZKCeník 2016:

Ceník 2017:

STANDARD
Jednolůžkový pokoj 1 250 CZK
Dvoulůžkový pokoj 1 550 CZK

SUPERIOR
Jednolůžkový pokoj 1 390 CZK
Dvoulůžkový pokoj 1 690 CZK

APARTMÁ 2 490 CZK


CENY V PRŮBĚHU MSV (9.- 13. 10. 2016) A MOTO GP, které bude pravděbodobně v termínu (10.-13.8.2017, anebo 17.-20.8.2017)

STANDARD
Jednolůžkový pokoj 3 490 CZK
Dvoulůžkový pokoj 3 490 CZK

SUPERIOR
Jednolůžkový pokoj 3 790 CZK
Dvoulůžkový pokoj 3 790 CZK

APARTMÁ 4 090 CZK

Ceny stravování

Snídaně formou teplého a studeného bufetu je v ceně ubytování od 7:00 do 10:00h.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Na období všech brněnských veletrhů nabízíme speciální výhodné balíčky - viz. aktuality na našich webových stránkách www.hotelbobycentrum.cz.

V termínech MOTO GP 18. - 21. 8. 2016, MSV 3.- 7. 10. 2016 je stanovena podmínka pobytu minimálně 2 nocí. Při změně, zrušení rezervace či no-show bude účtován storno poplatek ve výši 100 %.Kontakt Hotel Bobycentrum Hotel Bobycentrum levné ubytování Brno kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti