Čajkovskij Apartments

Čajkovského 19, Brno
Kapacita: 2 osob
Cena: 1150 - 1350 Kč
min. delka 1 denApartmánový dům Čajkovskij je moderní nově zrekonstruovaný dům s několika apartmány, které jsou kompletně zařízené s plně vybavenou kuchyní. Nabízíme menší apartmán Studio ale také větší mezonetový apartmán Deluxe. Kromě doplňkových služeb Vám rádi připravíme snídani dle Vašeho výběru.

Umístění a dostupnost objektu

Apartmánový dům Čajkovskij se nachází hned u sjezdu z městského okruhu v brněnské městské části Žabovřesky. Díky městskému okruhu se do centra dostanete za 10 minut a za pouhých 5 minut budete u brněnského výstavišťe. Na opačnou stranu od centra se za 10 minut dostanete k brněnské přehradě. Pokud k apartmánu budete přijíždět z dálnice D1, sjeďte na sjezdu Výstaviště BVV a pokračujte směr Svitavy po městském okruhu. Centrum je také výborně dostupné městskou hromadnou dopravou, kdy se za 10 minut jízdy trolejbusem dostanete do úplného centra města Brna. V okolí apartmánového domu Čajkovskij je veškerá občanská vybavenost. Na hlavní ulici, která nyní prochází kompletní rekonstrukcí, najdete vyhlášené restaurace, cukrárku, kavárnu, pizzerii a také prodejnu čerstvých ryb. Za domem je Wilsonův les, kam můžete na procházku. Projít se můžete až do vyhlášeného parku Kraví hora, kde můžete navštívit Hvězdárnu a planetárium s interaktivním promítáním néjen vesmírných pořadů. Chůzí se také dostanete na jednu z nejvíce navštěvovaných brněnských památek hrad Špilberk.

Služby

Kromě běžných služeb (úklid, snídaně) Vám nabízíme i speciální služby jako například vyzvednutí popřípadě odvoz na letiště (Brno, Praha, Vídeň a Bratislava), vypůjčení jízdních kol, šampaňské na ledu, kytice pro partnerku, catering dle domluvy, sladkosti různého druhu anebo jakékoliv Vaše přání, na kterém se předem domluvíme.

Stravování

Nabízímě několik druhů snídaní dle Vašeho výběru.


Kontakt Čajkovskij Apartments Čajkovskij Apartments levné ubytování Brno kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti