7 Nights Apartments Vaclavska

Václavská 18a, Brno
Kapacita: 16 osob
Cena: 560 - 1370 Kč
min. delka 1 denKrátkodobé ubytování v srdci moravské metropole

Umístění a dostupnost objektu

Komplex Václavská je umístěn v centru Starého Brna, 10 minut od brněnského výstaviště. Apartmány a studia jsou v těsné blízkosti Mendlova náměstí, což je důležitý dopravní uzel – lze se odsud pohodlně dostat městskou dopravou do centra města za pár minut. Hlavní vlakové nádraží je vzdálené 1,3 km.

Vybavení objektu

Apartmány a studia mají soukromý vchod ze dvora a celý objekt je střežen kamerovým systémem.

Pokoje

Lze vybírat z několika typů studií a apartmánů, která díky vlastní koupelně a plně vybavenému kuchyňskému koutu nabízí maximální soukromí a komfort. COMFORT STAY Rezervací pokoje typu “Comfort stay” získáte útulný pokoj typu studio o dispozici 1+1. Pohodlí na vás čeká v prvním patře nově opraveného pavlačového domu. Součástí je prostorná koupelna se sprchovým koutem a plně vybavená kuchyně. K relaxaci slouží pohovka, extra nadýchané polštáře a nečekaný klid v centru města. Doplňkové vybavení nabízí dostatek pohodlí při delších pobytech nebo náročnějších cestách. EASY STAY Spěcháte? Nechcete nic řešit? Zvolte pokoj typu “Easy stay”. Jedná se o netradiční mezonetové studio. Samozřejmostí je vybavený kuchyňský kout a koupelna s ručníky. Základní hygienické potřeby poskytneme na vyžádání. Vše po ruce a v centru města. Vhodné pro všechny cestovatele, pro které je Brno jenom přestupnou stanicí, i pro ty, kteří ho plánují přezkoumat víc do hloubky a bez starostí s ubytováním. COZY ROOMS Kromě ubytování v soukromých studiích nabízíme i možnost rezervace samostatných pokojů. Vybrat si můžete jednolůžkový či dvoulůžkový pokoj se společnou koupelnou a toaletou. Součástí společných prostor je kuchyňský kout pro možnost vlastního stravování. Základní toaletní potřeby a internetové připojení jsou samozřejmostí. Skvělá volba pro jednoduché a pohodlné přenocování!

Služby

Ve všech typech ubytování je dostupné bezdrátové internetové připojení zdarma. Na každém z pokojů na Vás čeká minibar pro zahnání žízně, hladu či uspokojení Vašich chuťových pohárků. Na recepci si můžete dát chutnou kávičku.

Parkování

K dispozici je parkoviště přímo v objektu

Stravování

Bez možnosti stravování

Letní aktivity

Brněnská přehrada: Je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Doporučujeme nádhernou procházku k hradu Veveří po levém břehu. Na přehradě je provozována unikátní lodní doprava. Elektřinou poháněná loď jezdí v sezónně v pravidelných intervalech. Na přehradě se koná mezinárodní ohňostrojná soutěž Ignis Brunensis. Vydejte se do některého z městských parků nebo si užívejte atmosféru města na jedné z útulných kavárenských zahrádek.

Zimní aktivity

Vila Tugendhat: Nejvýznamnější památka moderní architektury v Brně. Funkcionalistická stavba od architekta Miese van der Rohe, která je zapsaná na Seznamu světového kulturního dědictví Unesco. Předchozí rezervace nutná. Mendelovo muzeum: Muzeum je umístěno v autentických prostorách Augustiniánského opatství na Starém Brně, působišti opata a vědce Gregora Johanna Mendela. Ten je označován za otce genetiky díky svým pokusům s hrášky. Technické muzeum: Ideální místo pro všechny milovníky technických památek. V muzeu je funkční mechanické optické zařízení panorama z konce 19. století, pro prohlížení stereodiapozitivů. Pod Technické muzeum patří i několik jedinečných technických památek po celé Moravě.

Celoroční aktivity

Navštívit můžete historické a kulturní skvosty města, jako například: Petrov: Petrov – celým názvem katedrála sv. Petra a Pavla. Gotická stavba na dohled od hradu Špilberk. Sehrála klíčovou roli při obléhání Brna Švédy, kdy se z jejích věží vyzvánělo pravé poledne již v 11 hodin dopoledne. Hrad Špilberk: Hrad založený ve 13. století se nachází na zalesněném kopci přímo uprostřed města. Hradní rozhledna v nárožní věži nabízí krásný výhled na celé Brno. Hrad sloužil jako vojenská pevnost i vězení národů. Moravské zemské muzeum: Druhé nejstarší a největší muzeum v České republice. Mezi nejzajímavější expozice patří ty zaměřené na historii Velké Moravy nebo Pavilon Anthropos s unikátní kostrou pravěkého mamuta. Hrad Veveří: Překrásné markraběcí sídlo stojí v zalesněných kopcích nad přehradou již 800 let. Pokud hledáte klid přírody a krásu historie nedaleko středu Brna, je Veveří správnou volbou. Dům Leoše Janáčka: Nachází se zde kompletně dochována pracovna tohoto významného skladatele včetně klavíru a moderní expozice, jež podává základní informace o Janáčkově životě a díle. Brněnské podzemí: Jedna z nejnověji zpřístupněných aktrativit města. Brněnské podzemí je tvořeno z několika pater a dlouhých chodeb. Navštivte středověké podzemí v Labyrintu pod Zelným trhem nebo v Mincmistrovském sklepě. Neopomeňte kostnici pod kostelem sv. Jakuba nebo protiatomový bunkr Z10.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Skvělá volba pro ty, kteří hledají komfortní ubytování nabízející klid a soukromí, v blízkosti centra města.

Celoroční ceny

Ceny zavisi na typu pokoju pohybuji v rozmezi 660-1370 kc za noc


Kontakt 7 Nights Apartments Vaclavska 7 Nights Apartments Vaclavska levné ubytování Brno kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti