Penzion U Ježků

Blansko-Lažánky 73, Blansko
Kapacita: 30 osob
Cena: 250 - 445 Kč
min. delka 1 denSrdečně vás zveme k návštěvě našeho penzionu, který jsme pro Vás otevřeli teprve minulý rok v létě! Náš penzion vám poslouží jako příjemné a pohodlné "útočiště" při poznávání majestátných přírodních útvarů i malebných zákoutí Moravského krasu a blízkého okolí.

Umístění a dostupnost objektu

Náš penzion se nachází obci Lažánky, která je zasazena do malebného údolí v samotném srdci CHKO Moravský kras. Největší lákadla Moravského krasu (propast Macocha a Punkevní jeskyně) jsou doslova za kopcem.

Vybavení objektu

Ubytujeme vás ve zcela nových, prostorných a moderně vybavených 2-5lůžkových pokojích. Pro hosty je k dispozici ve společných vnitřních prostorách počítač s internetem nonstop zdarma a pro děti ubytovaných hostů dětský koutek. Venku je k dispozici posezení s možností grilování a volná travnatá plocha pro odpočinek i různé sportovní vyžití.

Pokoje

Všechny pokoje mají vlastní koupelnu a WC. Většina pokojů má i vlastní ledničku. Pro rodiny s dětmi a náročnější hosty máme 3 prostorné apartmány s plně a moderně vybavenou kuchyňkou. Pro nejnáročnější hosty máme 2lůžkový VIP pokoj, který má navíc i prostornou koupelnu s rohovou vanou.

Služby

ZDARMA - internet 24 hodin denně, uzavřené parkoviště na dvoře penzionu, úschovna kol, rezervace vstupenek, letní zahrádka s možností grilování. PRONÁJEM horských kol.

Parkování

Uzavřené parkoviště je k dispozici na dvoře penzionu.

Stravování

Snídaně podáváme přímo v prostorách penzionu. Pro obědy a večeře je možné využít cca 100m vzdálenou restauraci.

Letní aktivity

Cyklistika a turistika - hustá síť značených cyklostezek a stezek pro pěší Koupání - v okolí jsou 3 aquaparky a množství přírodních koupališť a rybníků Hrady, zámky, muzea, zábavní parky, speleologie, vodní sporty, rybolov a mnoho dalších zajímavých míst a možností aktivního odpočinku.

Zimní aktivity

Běžky - v zimním období je v okolí nepřeberné množství amatérských běžkařských tratí Punkevní jeskyně a propast Macocha jsou otevřeny celoročně Turistika

Celoroční aktivity

Turistika - hustá síť značených stezek pro pěší

Doplňující informace o ubytování a cenách

Všechny pokoje a společné vnitřní prostory našeho penzionu jsou nekuřácké. Možnost vystaveni faktury pro čerpání příspěvku od zaměstnavatele. Pobyt se zvířetem není možný.

Letní sezóna

od 345,-Kč/pokoj/noc

Mimo sezónu

od 250,-Kč/pokoj/noc

Ceny stravování

snídaně 70,-Kč/osobu

Slevy

Slevy se stanovují dle délky pobytu nebo individuálně.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Cena za osobu nebo za pokoj se může lišit podle obsazenosti lůžek na pokoji a v závislosti na délce pobytu.


Kontakt Penzion U Ježků Penzion U Ježků levné ubytování Blansko kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti