Penzion Harmonie

Žižkov 540, Žlutice
Kapacita: 33 v penzionu, 24 v bungalovech osob
Cena: 450 - 1900 Kč
min. delka 1 denAť už chcete sportovat či odpočívat, pobyt u nás Vám poskytne spoustu možností a nezapomenutelných zážitků. V našich nově zařízených pokojích, apartmánech i bungalovech najdete vše potřebné pro vaše maximální pohodlí.

Umístění a dostupnost objektu

Pokud hledáte příjemné ubytování v karlovarském regionu, 30 km od Karlových Varů, přijměte naše pozvání do penzionu Harmonie ve Žluticích. Budete mít příležitost poznat zdejší okolí lemované krásnou přírodou a samotné město Žlutice s bohatou historií.

Vybavení objektu

Po náročném dni, nebo jen v rámci pohodové dovolené, ve všech případech jsou Vám plně k dispozici naše dva simulátory Visual, které mají v nabídce golf, fotbal, hokej a basketbal. U golfu můžete vybírat z 30 hřišť. Veškeré sportovní náčiní Vám zapůjčíme zdarma. Virtuální bowling můžete hrát na dvou drahách. Boty jsou v ceně bowlingu. Hřiště pro squash nabízí i možnost hraní volejbalu pro čtyři hráče. Součástí penzionu je vyhlášená restaurace s výbornou kuchyní. Na stálém jídelním lístku nechybí ryby, zvěřina a zejména bio jehněčí a bio hovězí z vlastního chovu, dále těstoviny, saláty a kuřecí masa. K dispozici je venkovní altán s grilem a příjemné venkovní posezení. Pro rodinné oslavy můžete využít salonek nebo vinárnu.

Pokoje

V nabídce máme dva čtyřlůžkové apartmány, jeden třílůžkový pokoj, šest dvoulůžkových pokojů a čtyři jednolůžkové pokoje. V dolní části penzionu je umístěný velký rodinný apartmán pro pět osob. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a wc. Na každém pokoji je barevná televize se satelitem a telefon. Součástí penzionu je i jeden jednolůžkový bezbariérový pokoj s vlastním vchodem a bezbariérovou koupelnou. V penzionu je pro ubytované hosty výtah. NOVÉ RODINNÉ BUNGALOVY. Ubytování pro 4 osoby (ložnice, v obýváku rozkládací souprava), koupelna, kuchyňka, TV + pevné připojení, parkovací místo a terasa. Možnost grilování. Petang a kuželky.

Služby

Ubytovací a stravovací služby. Kogresové služby.

Parkování

Vlastní parkoviště přímo u penzionu i u bungalovů.

Stravování

Snídaně v ceně v penzionu. Bungalovy bez snídaně, možnost vaření, malá kuchyňka s ledničkou. Obědové menu. Polopenze. Plná Penze. Restaurace. Grilování.

Letní aktivity

Sportovní centrum: bowling, squash, golfový trenažér, střelecký trenažér. Turistika. Hipoturistika. Cykloturistika. Petang. Kuželky.

Zimní aktivity

Sportovní centrum: bowling, squash, golfový trenažér, střelecký trenažér. Turistika. Lyžování - běžky.

Celoroční aktivity

Sportovní centrum: bowling, squash, golfový trenažér, střelecký trenažér. Turistika. Hipoturistika. Cykloturistika.

Celoroční ceny

jednolůžkový pokoj - 600,- kč
dvojlůžkový pokoj - 980,- kč
trojlůžkový pokoj - 1.470,- kč
apartmán (4 lůžka) - 1.800,- kč
rodinný apartmán (5 lůžek) - 2.250,- kč
rodinný bungalov (4 lůžka) - 1.900,- kč
AKČNÍ CENA bungalov: 7 dní, 6 nocí 8.500,- kč

Ceny stravování

snídaně v ceně ubytování
obědy menu 67,- kč s polévkou
možnost polopenze i plné penze

Slevy

skupinová sleva
pravidelný pobyt - sleva


Kontakt Penzion Harmonie Penzion Harmonie levné ubytování Žlutice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti