Penzion Jana Červinková

U Židovského hřbitova 482, Rychnov nad Kněžnou
Kapacita: 10 osob
Cena: 260 - 500 Kč
min. delka 1 denUbytování v samostatatném podlaží rodinného domu na okraji Rychnova nad Kněžnou s výhledem přes zahrady na město, Kolowratský zámek a Orlické hory. Vhodné pro rodiny s dětmi, služební cesty (ŠKODA auto Kvasiny), ...

Umístění a dostupnost objektu

Předposlední dům při silnici od nemocnice v Rychnově n. Kn. - směr Častolovice, Hradec Králové. Pokoje obráceny do zahrady. Parkování přímo u domu. Výborná dostupnost - centrum města cca 500 m, autobusové nádraží 400m, vlaková zastávka 300m, nákupy od 300m, restaurace od 350m, vše max. 5-10 minut chůze.

Vybavení objektu

Čtyři pokoje, každý s vlastním sociálním zařízením, televizí a Wi-Fi internetem. Společná vybavená kuchyňka (lednička, sporák, mikrovlnka, rychlovarná konvice, veškeré nádobí) a jídelna. Společný balkon - možnost posezení, grilování, sušení prádla. Vnitřní prostory penzionu jsou nekuřácké.

Pokoje

Jeden jednolůžkový pokoj a dva dvoulůžkové pokoje (s možností přistýlky) s vlastním sociálním zařízením proti pokoji přes 1m chodbičku. Televize, Wi-Fi; výhled na město, rychnovský zámek a Orlické hory. Jeden dvoulůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením na pokoji a 1-2 přistýlkami, televize, Wi-Fi, výhled na celé Orlické hory, zámek, město.

Služby

Ubytování. Zdarma na pokoji bezdrátové připojení k internetu přes WI-FI. Navíc možnost zapůjčení či úschovy kol, zapůjčení fénu, zprostředkování praní prádla, po domluvě i dalších služeb ( např. odeslání faxu či mailu ze zařízení majitelky).

Parkování

4-5 parkovacích míst přímo u domu, možnost parkování i větších aut a dodávek.

Stravování

Možnost vlastního vaření v plně vybavené kuchyňce (lednička, sporák, mikrovlnka, rychlovarná konvice, veškeré nádobí). Restaurace v městě, cca 5 minut chůze.

Letní aktivity

Turistika a cykloturistika v Orlických horách a podhůří - cyklobusy až na hřeben Orlických hor. Zámky, hrady, muzea, přehrady, rozhledny... v okolí. Účast na kulturních akcích města - Poláčkovo léto, Rychnovská osmička, Rychnovský jarmark....

Zimní aktivity

Za příznivých sněhových podmínek možno jezdit na běžkách v okolí Rychnova, sáňkařský svah za domem. Do středisek zimní turistiky: 17 km - Zdobnice, 20km - Deštné v Orl. horách, 22km - Říčky v Orl. horách jezdí i skibusy. Svahy uměle zasněžovány, nové lanovky v Deštném a v Říčkách.

Celoroční aktivity

Turistika, Bazén, Bowling

Celoroční ceny

Jednolůžkový pokoj: 420 - 500 Kč / noc
Dvoulůžkový pokoj: 880 - 900 Kč / noc

přistýlka od 260 Kč / noc

Slevy

při ubytování nad 4 dny sleva

Doplňující informace o ubytování a cenách

ubytování vašeho psa s vámi za symbolický poplatek 50,-Kč


Kontakt Penzion Jana Červinková Penzion Jana Červinková levné ubytování Rychnov nad Kněžnou kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti