Penzion Restaurace Uno

Nivy 4439, Zlín
Kapacita: 30 osob
Cena: 450 - 750 Kč
min. delka 1 denPenzion UNO se nachází v klidné části města Zlín s nádherným výhledem na okolní lesy. Kvalitní internetové připojení, klimatizované pokoje i non-stop otevírací doba vám zpříjemní pobyt. Ubytování je zajištěno v plně vybavených dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích v ceně od 890,-Kč. Penzion UNO je řešením bezproblémového ubytování ve Zlíně se standardní i nadstandardní úrovní služeb.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion se nachází v okrajové části Zlína s výhledem na lesy východního kraje města. Vzdálenost od centra města je 1,5 km, zastávky MHD 500m a od autobusového-vlakového nádraží 1,5 km.

Vybavení objektu

V objektu se nachází samotný penzion, restaurace, svatební salon, parkoviště, zahradní oddávání.

Pokoje

Všechny pokoje mají vlastní WC s koupelnou, a jsou vybaveny radiopřijímačem, televizorem, satelitem, minibarem, internetem. Všechny koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem, vanou nebo rohovou vanou a vysoušečem vlasů. Romantický pokoj je vhodný pro novomanžele nebo při výročích svatby. Má balkon s výhledem na vycházející slunce nad Vizovickými vrchy. K dispozici je dětská postýlka, klimatizace i bezplatné parkoviště.

Služby

Denní úklid pokojů, možnost zakoupit občerstvení, zapůjčení DVD přehrávače, různých filmů, prodej hygienických potřeb.

Parkování

Ano

Stravování

Snídaně, večeře

Letní aktivity

Nedaleká turistická trasa vhodná pro in-line brusle nebo kola vedoucí do ZOO Lešná, několik koupališť v okolí.

Zimní aktivity

Přímo ve Zlíně je unikátní lyžarský svah, který je i uměle zasněžovaný.

Celoroční aktivity

Zlín nabízí všechny moderní možnosti sportovního vyžití. Nedaleko penzionu se nachází tenisové kurty a haly nebo golfové hřiště, v centru města pak squash, bowling, badminton, bazén, laser game, motokáry, pool apod. Zlínský hokejový i fotbalový klub je dlouhodobě součástí nejvyšší české ligy. V 10 km vzdálených slušovicích se konají koňské dostihy. Penzion leží i nedaleko 3. nejnavštěvovanější ZOO v ČR za rok 2009 - ZOO Lešná. V blízkém okolí se pak nachází historické město Kroměříž, Rožnov pod Radhoštěm nebo putovní hora Radhošť. Ve městě se o kulturu starají především Městské divadlo, Muzeu obuvi, Multiplex Golden Cinema nebo Velké kino, jež je nějvětším kinem ve střední Evropě.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Kapacita ubytování je 25 lůžek včetně 3 přistýlek. Hotel poskytuje 10 komfortních pokojů z toho 8 dvoulůžkových, 1 čtyřlůžkové apartmá a dvoulůžkový romantický pokoj s rohovou vanou a balkonem.

Celoroční ceny

Dvoulůžkový pokoj economic 900 Kč/noc

Dvoulůžkový pokoj standard 1100 Kč/noc

Dvoulůžkový pokoj romantic 1500 Kč/noc

Čtyrlůžkový pokoj standard - rodinný 1800 Kč/noc

Přístylka 300 Kč / osoba

Ceny stravování

snídaně 100 Kč /osoba

Slevy

Při pobytu delším jak 6 nocí obvykle 10% sleva.
Ostatní na domluvě.


Kontakt Penzion Restaurace Uno Penzion Restaurace Uno levné ubytování Zlín kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti