Sport Penzion

na Penziony.cz
od roku 2009
Klatovská 386, Železná Ruda
Kapacita: 8 osob
Cena: 300 - 400 Kč
min. delka 1 denCenově příznivý, útulný rodinný penzion se zahradou, v blízkosti sjezdovek, běžeckých tratí, cyklostezek a turistických cílů.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion se nachází na okraji městečka Železná Ruda, okna pokojů jsou situována do udržované zahrady, parkoviště přímo před domem. Cca 400 metrů od železniční zastávky a 500 m od centra. I v zimě snadná dostupnost autem.

Vybavení objektu

V objektu se nachází úschovna kol. Na zahradě mohou hosté využívat bazén s lehátky, krb s posezením a možností grilování, terasu.

Pokoje

Pokoje jsou dvoulůžkové, s vlastní koupelnou a WC, TV+SAT a WiFi připojením. Společná je zařízená kuchyňka vybavená nádobím a spotřebiči (lednice, sporák, mikrovlnná trouba, lednice,kávovar) a jídelna.

Služby

Poskytujeme ubytování s možností vlastního vaření.

Parkování

Parkoviště před domem. Snadno dostupné i v zimních měsících.

Stravování

Stravování neposkytujeme, u nás mají hosté možnost vlastního vaření nebo stravování v blízkých restauracích.

Letní aktivity

V létě uvítají cyklisté značené trasy, turisté zase množství zajímavých výletních cílů v okolí, jako jsou ledovcová jezera, rozhledna Pancíř, vodopád Bílá Strž a další. Mnoho zajímavých příležitostí nabízí také sousední Bavorský les.

Zimní aktivity

Množství upravených běžeckých tras, několik sjezdových areálů v bezprostřední blízkosti penzionu - Samoty, Belveder. Asi 1,5 km vzdálený nejznámnější lyžařský areál Špičák a cca 6 km od penzionu se nachází Grosser Arber, nejvýznamnější lyžařské centrum sousedního Bavorského lesa.

Celoroční aktivity

Známé turistické středisko Železná Ruda nabízí možnost celoroční aktivní dovolené. Jak pro milovníky sportu, tak pro ty, kteří rádi poznávají historická, či jinak zajímavá místa.

Doplňující informace o ubytování a cenách

V železné Rudě je možnost bezproblémového nákupu potravin i během víkendu. Nejbližší větší město jsou přibližně 40km vzdálené Klatovy.

Letní sezóna

01.07. - 31.08
350,-Kč/osoba/noc
150,-Kč/osoba na přistýlce

Zimní sezóna

03.01. - 31.03.
350 až 400,-Kč/osoba/noc
150,-Kč/osoba na přistýlce

Mimo sezónu

300,-Kč/ osoba/noc
150,-Kč/osoba na přistýlce/noc


Kontakt Sport Penzion Sport Penzion levné ubytování Železná Ruda kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti