Chaloupka Baba Jaga

Prkenný Důl 35, Žacléř
Kapacita: 28 osob
Cena: 294 - 420 Kč
min. delka 1 denAhoj lidičky, jsem Baba Jaga a vítám Vás na stránkách mé chaloupky. Moje chaloupka leží v nejvýchodnější části Krkonoš v pohádkovém místě Prkenný Důl u Žacléře. Najdete mě přímo v centru lyžařského areálu. Určitě mě neváhejte navštívit. Jizbičky mám samozřejmě stylové, to budete čučet!! Nejdřív si Vás uložím, pak vykrmím ve své hospůdce a pak "šup do pece". No když utratíte nějaké ty zlaťáčky, strkat Vás nikam nebudu, protože se určitě ještě někdy vrátíte a zlaťáčky, ty já miluju.....to víte doba je zlá a už ani kouzla nestačí. Budu se na Vás moc těšit !!

Umístění a dostupnost objektu

Chaloupka leží přímo v centru lyžařského areálu Prkenný Důl-Žacléř asi 10 Km za Trutnovem. Autem máte možnost přijet až ke mě.

Pokoje

Už se těším, až si Vás nastrkám do "jizbiček pod zámek" na vykrmení. Pro Vaši pohodičku jsem si připravila 2-4 lůžkové apartmá s možností přistýlky. Každé apartmá disponuje obývacím pokojem s TV SAT, podkrovní ložnicí, vlastní koupelnou a WC. Max kapacita je 30 osob, další lůžka na přání zajistíme. Snídaně a vykrmování je zajištěno v restauraci v přízemní části chaloupky formou bufetu .

Parkování

Vlastní parkoviště hned vedle chaloupky.

Stravování

Netopýry,hady,pavouky a možná i jiné specialitky vám uklohním v mojí hospůdce a narvu vás tam až 60 človíčků.Ty z vás,co zlaťáčky pustíte nechám ohřát u krbu a vy co škudlit budete,upeču a prodám.Doba je tuze zlá. Nabídnu Vám možnost využít restauraci k uspořádání soukromé nebo firemní akce. Sestavíme menu dle Vašich požadavků, na přání zajistíme kětiny, rozvoz hostů, hudbu a další služby.

Letní aktivity

Jóó v létě, to je klídek. Žádnej les Řáholec s poblázněným Rumcajzem. Pěkně pohoda a romantické procházky za teplých večerů. Pro ty aktivní neposedy mám připraveny pěkně náročné pěší tůry na hřebeny Rýchor a bikery pošlu zkoumat terén až do sousedních krajů někde nad Pecí a Černou Horou. Aspoň jim bude večer chutnat venkovní grilovačka.

Zimní aktivity

Jsem baba Jaga a miluju zimu,lyže,prkno a taky dědu Mráze.Ale TAJNĚ.hahahaha. Koště schovám do komory, sjezdovku mám přímo za komínem,takže když vytáhnu svoje prkýnka,dofrčím na nich "až do brlohu." Pro každého, kdo je milovníkem zimních sportů, nabízí umístění chaloupky v centru lyžařského areálu, ideální místo pro zimní sporty-sjezdové, ale i běžecké. Je možné využít lyžařské školy a dětské školičky a případně dalších zimních outdoorových aktivit, jako např. snowtubing, jízda na sněžném skútru a mnohé další ve spolupráci se sportovně vzdělávací agenturou "EFA".

Celoroční aktivity

Firemní akce: Jak tomu dnes všichni ti "študovaní manažeři" říkají ?? Firemní akcičky, výjezdní zasedání, školení, nebo něco jako teambuilding?? Nebojte páni ředitelé, já se o ten Váš "team" postarám. Moji slouhové vám připraví rautíček jako z pohádkové hostiny, komůrky vyzdobí a jestli budete chtít trochu ty své ovečky unavit a stmelit do pořádně fungujícího týmu, jsou tady přece kolegové z "EFA". Ti pro Vás uspořádají program přesně podle Vašich představ. Tak nesedět, nelelkovat a aktivně do práce!!

Celoroční ceny

420,-Kč/os/noc včetně snídaně a popl.
Při firemních akcích se účtuje jednotná cena za ubytování
se snídaní 420,-/os.

Slevy

Děti do 2 let zdarma.
Děti 3-10 let 294,-Kč/noc


Dle aktuálních last minute.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Ceny za ubytování jsou včetně snídaně formou bufetu,místního
poplatku a DPH

Příplatky: 0
Parkování na soukromém parkovišti


Kontakt Chaloupka Baba Jaga Chaloupka Baba Jaga levné ubytování Žacléř kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti