Penzion na farmě Tuček

na Penziony.cz
od roku 2015
Horní Adršpach 20, Adršpach
Kapacita: 18 osob
Cena: 350 - 570 KčNabízíme stylové ubytování v nově otevřeném penzionu na farmě Tuček . Kromě 6 útulných pokojů zařízených ve stylu zvířecích obyvatel naší farmy ( pokoje U oveček, U koníků, U pejska a kočičky …) nabízíme i bohaté zázemí – společenskou místnost s velkoplošnou projekcí, krytou terasu s grilem, koutek pro děti, venkovní vypískovanou plochu a malou krytou halu na ježdění. Pro relaxaci a uvolnění je k dispozici wellness s finskou saunou a vířivkou. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi i pro romantické duše hledající soukromí , klid a pohodu malé rodinné farmy . Na farmě nabízíme pro ubytované možnost jízdy na našich koních – vodění i jezdecký výcvik. Ježdění na koních je nutno si objednat předem.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion je umístěn na farmě Tuček v klidné části Adršpachu, parkování je přímo u penzionu.

Vybavení objektu

Bohaté zázemí - veliká společenská místnost s možností projekce, veliká krytá terasa s grilem, dětský koutek venku i uvnitř penzionu, herna s kulečníke, fotbálkem a horolezeckou stěnou, wellness s finskou saunou a vířivkou, písková jízdárna pro jízdu na koních, malá krytá hala pro jízdu na koních, venkovní posezení s možností opékání, parkoviště přímo u penzionu, možnost úschovy kol, wifi zdarma v celém objektu.

Pokoje

6 nových pokojů zařízených ve stylu zvířecích obyvatel farmy, pokoj U koníků, U koziček, U pejska a kočičky , každý pokoj je vybaven soc. zařízením s WC, umyvadlem a sprchou , malou kuchyňkou, masivním nábytkem.

Služby

Ježdění na koních, animační program pro děti

Parkování

Přímo u penzionu

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost vaření na pokojích, grilování na terase, opékání ve venkovním krbu

Letní aktivity

Turistika, cykloturistika, horolezectví

Zimní aktivity

Běh na lyžích

Celoroční aktivity

Jízda na koních


Kontakt Penzion na farmě Tuček Penzion na farmě Tuček levné ubytování Adršpach kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti