Penzion Na Statku

Záboří 41, Záboří
Kapacita: 22 (24) osob
Cena: 330 - 350 Kč
min. delka 2 dnyAť jste turisté, cyklisté či jiní sportovci, ať chcete jen odpočívat, relaxovat, lenošit, máte-li chuť k houbaření, rybolovu .. JSTE VÍTÁNI! Penzion je svým uzpůsobením ideální pro skupinu hostů, jako jsou skupiny sportovních nadšenců nebo firemní víkendy.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion Na Statku Záboří leží v krásné jihočeské krajině, na rozmezí Blanského lesa a Českobudějovické pánve plné rybníků. Chcete udělat túru pěšky nebo na kole? Výchozí pozici máte ideální, stačí si jen vybrat, kam se vydáte. Pokud neznáte kraj, rádi Vás provedeme.

Vybavení objektu

Penzion Vám nabídne 6 útulných pokojů s celkovou kapacitou 20 lůžek. Společenskou místnost s vnitřním krbem, kulečníkem a fotbálkem. K dispozici budete mít squashový a tenisový kurt, pro ubytované ZDARMA! Nudit se u nás jistě nebudete!

Pokoje

Penzion Na Statku je po kompletní rekonstrukci. K dispozici je 6 prostorných pokojů s celkovou kapacitou 20 lůžek, každý pokoj má svou koupelnu s WC a sprchovým koutem. Dva z pokojů mají svou vlastní kuchyňku, zbývající čtyři pokoje jsou po dvojicích kuchyňkou spojeny. Kuchyňky jsou vybaveny dvouplotýnkovým vařičem, ledničkou, rychlovarnou konvicí a základním nádobím. Prostorná společenská místnost je ideální k zábavný aktivitám. Nachází se v ní kulečníkový stůl, fotbálek a posezení s krbem. Oknem je možné nahlížet na squashový kurt. Součástí společenské místnosti je vybavená kuchyň, kde je k dispozici sporák, myčka, lednička, nádobí a další vybavení.

Služby

Ubytování, možnost vl. vaření, wifi internet zdarma, úschovna kol

Parkování

V bezprostřední blízkosti penzionu je pro hosty dostatečný prostor pro zaparkování svých vozidel.

Stravování

Penzion Na Statku stravování nezajišťuje. Hosté však mají možnost využít sporák v kuchyni u společenské místnosti, v kuchyňkách u pokojů jsou k dispozici vařiče a rychlovarné konvice. Ledničky jsou samozřejmostí. Na návsi (200m) máte možnost využít místní restauraci, kde velmi dobře vaří. Na návsi je také smíšené zboží.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Celý objekt penzionu je nekuřácký, s vyjímkou společenské místnosti.

Celoroční ceny

Při plném obsazení penzionu na celý týden bude účtována množstevní sleva!

Letní sezóna

330-350 Kč

Zimní sezóna

Penzion Na Statku je pravdilně v provozu v letní sezoně, tj. od 1.června do 30. září. V případě zájmu rezervace mimo toto období nás, prosím, kontaktujte. Dohoda je možná.

Mimo sezónu

330-350 Kč

Ceny stravování

Možnost vlastního vaření v kuchyňkách u pokojů.

Slevy

Při plném obsazení penzionu na celý týden bude účtována množstevní sleva!

Doplňující informace o ubytování a cenách

Penzion je ideální pro skupiny hostů (např. cyklisti), proto jim při rezervacích dáváme přednost.
Penzion má velkou společnou místnost, ideální k pořádání firemních akcí nebo srazů.
Veškeré informace najdete na našem webu http://www.penzionnastatku.cz .


Kontakt Penzion Na Statku Penzion Na Statku levné ubytování Záboří kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti