Pension Primus

Na Cibulce 665, Beroun
Kapacita: 25 osob
Cena: 200 - 595 Kč
min. delka 1 denUbytování v nekuřáckém rodinném pensionu , klidná lokalita s výhledem do údolí, vyzkoušejte a nebudete litovat, jsme připraveni Vám vyhovět ve Vašich požadavcích, budete se u nás cítit jako doma.

Umístění a dostupnost objektu

Pension je situován na kopci nad berounskou kotlinou s výhledem do až 10 km, vzdálenosti: náměstí 1000 m, bus 800 m, vlak 500 m, Karlštejn 15 km, Koněpruské jeskyně 10 km, Křivoklát 25 km, zámek Lány 30 km, zříceniny Točník a Žebrák sklárna Nenačovice, Svatý Jan pod Skalou, Salvoyovy lomy.

Vybavení objektu

K dispozici je jídelna , kde se podává snídaně, automat na teplé nápoje, na zahradě je venkovní bazén, terasa s pergolou a zahradním krbem, odkud je nádherný výhled do údolí na Beroun, možnost zapůjčení grilu, basketbalový koš.

Pokoje

Moderní 2-4 lůžkové pokoje, všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou (s fénem a ručníky) , WC, plochou TV, ledničkou, skříňí, psacím stolem, trezorem a některé mají balkon či terasu.

Služby

Zdarma WI-FI připojení k internetu, zajištění vstupenek na kulturní a sportovní akce v Praze a okolí, turistické informace.

Parkování

Parkování v uzavřeném arealu, jízdní kola a motocykly Vám můžeme uschovat do garáže.

Stravování

Snídaně v objektu, večeře a obědy v restauracích v okruhu do 800 m od pensionu. Uybtovaní hosté automaticky získávají slevu 10% do Restaurace Carino (Beroun - centrum - Husovo náměstí).

Letní aktivity

Cyklistické výlety, pěší pochody, ve vzdálenosti 999 m je multifunkční hřiště, otevřený bazen, minigolf, kuželky, vyjíždky na lodích po Berounce, inline dráha, atd.

Zimní aktivity

Aquapark s párou , masáže, fitnes centrum, zimní stadion - ligový hokej, bruslení.

Celoroční aktivity

Návštěva kulturních a sportovních akcí

Celoroční ceny

jednolůžkový pokoj - 595 Kč/osobu/noc
dvoulůžkový pokoj - 895 Kč/2 osoby/noc
třílůžkový pokoj - 1195 Kč/3 osoby/noc
čtyřlůžkový pokoj - 1595 Kč/4 osoby/noc

Ceny stravování

snídaně 80 Kč

Slevy

slevy pro skupiny, slevy pro sportovní kluby, individuální slevy při delším pobytu v 2-lůžkovém pokoji, slevy nelze sčítat,


Kontakt Pension Primus Pension Primus levné ubytování Beroun kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti