Rybářský penzion

na Penziony.cz
od roku 2011
Osek č.p.8, Osek u Berouna
Kapacita: 24 osob
Cena: 350 - 400 Kč
min. delka 1 denPenzion Žák“ Penzion se nachází v klidném prostředí na okraji malebné vesničky Osek – Vystrkov, která leží na hranici brdských lesů a křivoklátských lesů, přímo pod hrází rybníka Žák. Je vzdálen cca 1500 m od města Hořovice.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion je umístěn na kraji obce Osek-Vystrkov na trase Hořovice - Komárov. Nejbližší vlaková zastávka se nachází v obci Hořovice a dále pak autobusem zastávka Osek-Vystrkov.

Vybavení objektu

Objekt je vybaven prostornou a plně vybavenou kuchyní se všemi elektrospotřebiči, dále společenskou místností s TV. Na rozlehlé zahradě se nachází pískoviště s houpačkami, pergola s posezením a grilem.

Pokoje

Návštěvníkům je k dispozici 6 prostorných pokojů, kde každý 4-lůžkový pokoj umožňuje nádherný výhled do okolní přírody a má vlastní koupelnu s WC. Koupelny jsou vybavené sprchovými kouty, umyvadly a WC. Lůžkoviny a ručníky jsou zahrnuty v základní ceně pronájmu.

Služby

Návštěvníci si dále mohou pronajmout dřevěný srub na břehu přilehlého rybníka Žák. Máte možnost koupě rybářských povolenek a zapůjčení rybářského náčiní.

Parkování

Parkování je možné přímo v objektu na vyhrazeném parkovišti.

Stravování

Stravování je vlastní. Dále je možné využít stravování v přilehlých obcích.

Letní aktivity

V okolí penzionu je možné se věnovat rybaření v přilehlém rybníku, cyklistice, turistice, houbaření. Dále je možné navštívit mnoho hradů a zámků v okolí a také muzea. V nedalekém městě Hořovice je krytý i venkovní bazén s tobogány, tenisové kurty.

Zimní aktivity

V Komárově je možné využít fitnescentra. V nedalekém městě Žebráce se nachází bowling. V zimních obdobích je možné využít nepřeberné množství běžeckých tratí či kluziště v Hořovicích.

Celoroční aktivity

V okolí penzionu je možné se věnovat rybaření v přilehlém rybníku, cyklistice, turistice, houbaření. Dále je možné navštívit mnoho hradů a zámků v okolí a také muzea. V nedalekém městě Hořovice je krytý i venkovní bazén s tobogány, tenisové kurty, bowling. V Komárově je možné využít fitnescentra. Bowling také naleznete v Žebráce.

Celoroční ceny

350,-- Kč po dobu kratší než 7 nocí
400,-- Kč silvestrovský pobyt

Letní sezóna

pouze 1 noc - příplatek Kč 50,-

Zimní sezóna

pouze 1 noc - příplatek Kč 50,-

Slevy

Kč 35.000,-- za celý objekt na týden

Doplňující informace o ubytování a cenách

malé zvíře Kč 100,--
velké zvíře Kč 150,--


Kontakt Rybářský penzion Rybářský penzion levné ubytování Osek u Berouna kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti