Ubytování pod Orfeem

na Penziony.cz
od roku 2008
Březinova 932, Kadaň
Kapacita: 9 osob
Cena: 390 - 390 Kč
min. delka 1 denJedná se o jeden dvoulůžkový pokoj se soc. zařízením, jeden třílůžkový pokoj se soc. zařízením a dva dvoulůžkové pokoje pro rodinu propojené dveřmi se společným soc. zařízením v rodinném domě. Kapacita ubytování je 9 osob. Vybavení pokojů: válendy, stůl, židle, skříň, lednice, televize, noční stolek s lampičkou. Zásuvky jsou vybavené USB pro nabíjení mobilů a tabletů. K dispozici je společná kuchyňka. V celém objektu je přístup k internetu prostřednictvím sítě WI-FI. Pokoje jsou nově zrekonstruované a veškeré zařízení je nové. Pozemek patřící k domu je hlídán kamerou a je zde možno parkovat několik osobních nebo dodávkových automobilů.

Umístění a dostupnost objektu

Dům má dva samostatné vchody a leží nedaleko centra města.

Vybavení objektu

Dům je vytápěn dálkovým ústředním topením,dále je vybaven rozvodem kabelové televize a přístupem k internetu. K dispozici je kuchyňka s vařičem, mikrovlnou troubou a varnou konvicí. Parkovat lze na soukromém pozemku hlídaném kamerou.

Pokoje

Pokoje jsou nově zrekonstruované a vybavené novým zařízením. Na dvoulůžkovém a třílůžkovém pokoji je sociální zařízení (sprchový kout, WC, umyvadlo). Dva dvoulůžkové pokoje pro rodinu mají společné soc. zařízení.

Služby

Po dohodě je možno připravit snídaně.

Parkování

Parkovat lze na pozemku, který patří k objektu a je monitorován kamerou.

Stravování

V okolí je několik restaurací kde je možnost stravování.

Celoroční ceny

390,- Kč za osobu/noc


Kontakt Ubytování pod Orfeem Ubytování pod Orfeem levné ubytování Kadaň kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti