Penzion Albína

na Penziony.cz
od roku 2012
Vysoké nad Jizerou 210, Vysoké nad Jizerou
Kapacita: 20 osob
Cena: 250 - 550 KčPenzion Albína ve Vysokém nad Jizerou leží na samé hranici Jizerských hor a Krkonoš - v městečku s dlouholetou tradicí lyžování. Naším cílem je poskytnout hostům velice kvalitní ubytování za dostupné ceny a v zimním bodobí máme připravený velice zajímavý bonus, který ocení hlavně rodiny s dětmi: 40% slevu při nákupu lyžařských permanentek v Ski areálu Šachty. Slevy jsou platné pro všechny ubytované hosty a to po celou dobu pobytu. Záleží jen na Vás, na kolik tuto výhodu využijete. V penzionu je restaurace otevřená v odpoledních hodinách. V zimním období je pro návštěvníky připraveno několik udržovaných běžeckých tratí poblíž Ski Šachty. Pro milovníky sjezdového lyžování je v provozu 6 vleků : 2 kratší vleky u kotelu Větrov - provozovatel p. Matoušek 1 dětský vlek na Petruškovy vrcha - provozovatel fi. Snowhill ( 40% sleva) 2 vleky vSki areálu Šachty - provozovatel fi. Snowhill ( 40% sleva) 1 vlek ve Sklenařicích - provozovatel Sokol Sklenařice Pro bližší informace o stavu sjezdových tratí , cenách jízdného a počasí doporučuji pročíst : www.snowhil.cz Bližší informace o Vysokém nad Jizerou získáte na stránkách : www.vysokenadjizerou.cz

Umístění a dostupnost objektu

Rodinný penzion se nachází přímo ve Vysokém nad Jizerou, jen pár desítek metrů od náměstí. Toto zaručuje i pohodlný přístup na lyže těm hostům, kteří se rozhodnou cestovat hromadnou autobusovou dopravou. Celou zimní dovolenou pohodlně absolvují bez osobního auta a skibusů. Poloha penzionu je pro hosty zajímavá nejen v období zimních a letních prázdnin, ale pro svoji blízkost je i vyhledávaným cílem pacientů zdejší nemocnice - Ústavu chirurgie ruky a plastické chirurgie.

Vybavení objektu

Penzion má vlastní restauraci. V letním období je v provozu i venkovní posezení. Ubytovaní hosté můžou využívat mini kuchyňku - varná konvice, mikrovlná trouba, lednička, vařič. Součástí penzionu je i lyžárna, která v letním období slouží jako úschovna kol. Samozřejmostí je i připojení k Wi-Fi.

Pokoje

Pro naše hosty máme připraveny 2-4 lůžkové pokoje - na každém pokoji je možnost 1 přistýlky.Součástí pokoje je i vlastní sociální zařízení s přípojkou na TV a Wi-Fi.

Služby

Součástí penzionu je restaurace. Hosté si můžou objednat hotová jídla, minutky, saláty, pizzu a dezerty. V zimním období je možné objednat polopenzi.

Parkování

Přímo u penzionu -soukromé parkoviště.

Stravování

V zimním období je součástí ubytování snídaně.

Letní aktivity

Penzion má ideální výchozí polohu pro turistiku a cykloturistiku. V okolí lze také navštívit mnoho zajímavých míst, historických památek a muzeí. Okolní střediska nabízí širokou škálu aktivit - bobové dráhy, lanová centra, golfové hřiště, bazén, squash a další.

Zimní aktivity

V zimním období je pro návštěvníky připraveno několik udržovaných běžeckých tratí poblíž Ski Šachty. Pro milovníky sjezdového lyžování je v provozu 6 vleků : 2 kratší vleky u hotelu Větrov - provozovatel p. Matoušek 1 dětský vlek na Petruškovy vrcha - provozovatel fi. Snowhill ( 40% sleva) 2 vleky vSki areálu Šachty - provozovatel fi. Snowhill ( 40% sleva) 1 vlek ve Sklenařicích - provozovatel Sokol Sklenařice Pro náročné lyžaře je to jen 12 km do Rokytnice nad Jizerou, kde je nejdelší sjezdová trať v Krkonoších - Lysá hora.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Domácí zvířata nejsou povolená.

Letní sezóna

350,- Kč jednolůžkový pokoj / noc
600,- Kč dvoulůžkový pokoj /noc
250,- Kč osoba/ noc - tří a čtyř lůžkové pokoje
( ceny jsou bez snídaně)
+ 18,- Kč obecní poplatky / dospělá osoba / noc
+ 3,- Kč poplatky / dítě

Zimní sezóna

550,- Kč od 25.12.2018 - 01.01.2019
420,- Kč od 01.01.2019 - 27.01.2019
450,- Kč od 27.01.2019 - 10.03.2019
420,- Kč od 10.03.2019 - 31.03.2019
( ceny vždy za osobu/noc + snídaně +40% sleva na skipas v areálu Šachty ve Vysokém n.Jiz. )
+18,- Kč obecní poplatky/ dospělá osoba/noc
+3,- Kč poplatky / dítě


Mimo sezónu

350,- Kč jednolůžkový pokoj / noc
600,- Kč dvoulůžkový pokoj /noc
250,- Kč osoba/ noc - tří a čtyř lůžkové pokoje
( ceny jsou bez snídaně)
+ 18,- Kč obecní poplatky / dospělá osoba / noc
+ 3,- Kč poplatky / dítě

Ceny stravování

Cena snídaně je 90,-Kč a připravíme jí na přání hosta.
Restaurace je v provozu v odpoledních hodinách - hotová jídla, minutky, saláty, dezerty, pizza.
Vhodné pro ty hosty, kteří hledají ubytování s polopenzí.

Slevy

Poskytujeme 40% slevu při nákupu skipasu v areálu Šachty ve Vysokém n.Jiz. Slevy jsou z platného ceníku a jsou platné pro všechny naše ubytované hosty po celou dobu pobytu.


Kontakt Penzion Albína Penzion Albína levné ubytování Vysoké nad Jizerou kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti