Chata Albrechta

na Penziony.cz
od roku 2013
Albrechtice v Jizerských horách 352, Albrechtice v Jizerských horách
Kapacita: 14 osob osob
Cena: 1400 - 2200 Kč
min. delka 3 dnyChata se nachází v centru Albrechtic, 100m za odbočkou na Mariánskou horu, cca 200m od skiareálu Tanvaldský Špičák a 150m od areálu Světlý vrch. Má výbornou polohu pro zimní i letní rekreaci, v obci je několik restaurací, obchod, pošta a půjčovny sportovního vybavení v docházkové vzdálenosti od objektu.Výborné podmínky pro rodiny s dětmi.

Vybavení objektu

Poskytujeme ubytování ve třech apartmánech, dva se nacházejí v podkroví, jeden ve spodní části objektu. Všechny naše apartmány mají kuchyňský kout, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Kuchyňky jsou vybaveny základním nádobím, varnou deskou nebo sporákem, lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, toustovačem. V apartmánech je k dispozici TV-SAT, DVD přehrávač, WIFI připojení. Hosté mouhou využít finskou saunu přímo v objektu.

Parkování

Pro každý apartmán je u objektu k dispozici parkovací místo.

Stravování

V každém apartmánu je kuchyňský kout vybavený základním nádobím. V obci je několik restaurací v docházkové vzdálenosti a obchod s potravinami.

Zimní sezóna

malý apartmán (4 osoby) 1400,- Kč
velký apartmán (5 osob) 1800,- Kč
(6 osob) 2200,- Kč
spodní apartmán (4 osoby) 1500,- Kč

Doplňující informace o ubytování a cenách

Ve všech apartmánech je možnost přistýlky, cena za osobu 280,- Kč osoba/noc.
V ceně ubytování jsou zahrnuty lůžkoviny, ručníky a veškeré poplatky (energie, ubytovací poplatky, internet).
Pobyt zvířat není možný.


Kontakt Chata Albrechta Chata Albrechta levné ubytování Albrechtice v Jizerských horách kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti