Penzion Signum Laudis

na Penziony.cz
od roku 2009
Velké Hamry 429, Velké Hamry
Kapacita: 20 - 22 lůžek osob
Cena: 337 - 850 Kč
min. delka 1 denNabídka pobytu v jediném penzionu autentické architektury zlaté doby prvorepublikových vil. Kompletní, citlivou a nákladnou rekonstrukcí nejkrásnější vily Jizerských hor vznikly několikapokojové apartmány. V penzionu Signum Laudis budete jako u nejlepších přátel, kteří Vám půjčí k pobytu svůj báječný byt s komorníkem plus... Základní předností penzionu SIGNUM LAUDIS je kromě perfektního servisu a vybavení i velký vějíř neobyčejných aktivit v ceně. Příkladem je nabídka všech tří skupenství vody našim hostům - pára v sauně, kapalina v jezírku a koupacím sudu a led na CURLINGOVÉ dráze.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion má identifikaci GPS: S-50/42/51,96 V-15/18/55,30 a je situován na kraji centrální části Velkých Hamrů, které jsou dnes již v podstatě součástí souměstí s Plavy, Tanvaldem, Smržovkou a Desnou. Dolní část Hamrů je pro klienty výhodnější z hlediska mírnějších projevů případné nepřízně počasí (déšť, sněžení, mlha, vítr ap.). Objekt je celoročně bezproblémově dostupný autem, blízko je vlaková zastávka a autobus.

Vybavení objektu

Penzion má čtyři podlaží s pěti prostornými apartmány - garsoniéra, 2x2+1, 2x3+1. Celkem 20 - 22 lůžek nadstandardního ubytování. V přízemí je každému k dispozici sauna pro 6 osob, stolní společenské hry, malá knihovna a kulečník. Své cennosti si můžete uložit do bezpečí trezoru. Na zahradě je pískoviště pro děti a zahradní nábytek. Pro příjemné posezení venku slouží původní kamenný altán a gril. V každém apartmánu je k dispozici plnohodnotná kuchyně s čtyřplotýnkovým elektrovařičem, ledničkou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, remoskou, nádobím pro vaření i konzumaci, stolem s příslušným počtem židlí. Pro cyklisty je k úschově kol garáž a pro lyžaře lyžárna v objektu. V ceně pro děti je připravená dlouhá elektrická čtyřautodráha, dále koupací sud s možností permanentního koupání v horké lázni pod hvězdami, zapůjčení horských kol, nově otevřené koupací jezírko a stolní tenis.

Pokoje

Každý apartmán má dva záchody a jednu nebo dvě koupelny. Každý pokoj má dvě lůžka s nočními stolky a lampičkou, stolek s křesílky, úložnou skříň, televizi a i-netovou přípojkou. 1. podlaží - apartmán Agnes - provozní garsoniéra (25) s omezenou možností využití klienty 2. podlaží - nejkrásnější apartmán Viktorie - 3+1 s původními parketami, štukovými stropy, dřevěným obložením. Pokoje (27,27,25) jsou vybaveny dobovým nábytkem a manželskými postelemi. Součástí je kuchyně s jídelnou (25), hala (21), lodžie a veranda. Prostředí rozsáhlého apartmánu (150) je permanentní noblesní společník pečující o klid duše. Benefitem apartmánu jsou dva finkční klavíry. 3. podlaží - apartmán Radmila - 2+1 se šikminami střechy a trámy střešní konstrukce. Pokoje jsou 15 + 15, kuchyně s jídelnou (24). - apartmán Liběna - 2+1, pokoje (27,18), kuchyně s jídelnou (18) 4. podlaží - apartmán Stella - 3+1 se šikminami střechy, střešními okny a krásnou architekturou trámoví střechy. Pokoje (35,23,11) jsou s lůžky 3+2+1, kuchyně s jídelnou a halou (39)

Služby

Nájemné obsahuje: - užívání apartmánu a oploceného pozemku - TUV a vytápění - spotřebu elektřiny - vodné a stočné - týdenní výměnu lůžkovin - základní recepční služby a servis spojený s údržbou nemovitosti - základní pravidelný úklid - odvoz odpadků - obecní poplatek - používání sauny

Parkování

Parkování pro dostatečný počet aut je na vlastním pozemku pod uzavřením.

Stravování

Každý apartmán má plnohodnotnou kuchyni pro vaření i kozumaci. V docházkové vzdálenosti (do 1 km) je několik obchodů s potravinami a restaurací.

Letní aktivity

- tenisové kurty 1 km - golfové hřiště 2 km - vodácké a sportovní centrum Malá Skála 20 km - přehrada s možností koupání 12 km (Jablonec nad Nisou) - turistika - cykloturistika

Zimní aktivity

- sjezdovka Plavy 2 km - sjezdovky Tanvaldský Špičák 8 km - centrum Harrachov 18 km - další sjezdovky do 10 km

Celoroční aktivity

Blízké středisko Tanvald poskytuje dostatek příležitostí pro sportovní i společenské vyžití. Ve Velkých Hamrech je možnost pronájmu tělocvičny nebo učebny.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Po dohodě je možno si vzít s sebou domácí zvíře s vlastní odpovědností za případné škody spojené s jeho pobytem a s venčením mimo areál.

Letní sezóna

AGNES - dvě lůžka - 930 Kč/noc
VIKTORIE - šest lůžek - 2890 Kč/noc
RADMILA - čtyři lůžka -1560 Kč/noc
LIBĚNA - čtyři lůžka -1560 Kč/noc
STELLA - šest lůžek -2440 Kč/noc


Při menším počtu hostů v apartmánu je možno domluvit příznivější senu podle poměrné obsazenosti.

Zimní sezóna

AGNES - dvě lůžka - 840 Kč/noc
VIKTORIE - šest lůžek - 2780 Kč/noc
RADMILA - čtyři lůžka -1500 Kč/noc
LIBĚNA - čtyři lůžka -1500 Kč/noc
STELLA - šest lůžek -2350 Kč/noc


Při menším počtu hostů v apartmánu je možno domluvit příznivější senu podle poměrné obsazenosti.

Mimo sezónu

16.3.-15.6.
AGNES - dvě lůžka - 840 Kč/noc
VIKTORIE - šest lůžek - 2780 Kč/noc
RADMILA - čtyři lůžka -1500 Kč/noc
LIBĚNA - čtyři lůžka -1500 Kč/noc
STELLA - šest lůžek -2350 Kč/noc
1.10.-15.12.
AGNES - dvě lůžka - 840 Kč/noc
VIKTORIE - šest lůžek - 2520 Kč/noc
RADMILA - čtyři lůžka -1350 Kč/noc
LIBĚNA - čtyři lůžka -1350 Kč/noc
STELLA - šest lůžek -2140 Kč/noc


Při menším počtu hostů v apartmánu je možno domluvit příznivější senu podle poměrné obsazenosti.

Ceny stravování

Na místě je možné dokoupit snídani v ceně 60 Kč/snídani.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Základní poplatek za domácí zvíře činí 35 Kč/noc, lze se domluvit i jinak.


Kontakt Penzion Signum Laudis Penzion Signum Laudis levné ubytování Velké Hamry kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti