Pension Všeruby

Všeruby 37, Všeruby
Kapacita: 27 osob
Cena: 390 - 1000 Kč
min. delka 1 denVážení hosté, dámy a pánové Srdečně Vás vítáme v našem rodinném podniku PENSION VŠERUBY. Dovolte, abychom Vám ve zkratce představili historii našeho podniku, současnost a naše plány, které by Vám v příštích letech u nás zpříjemnili pobyt a příjemné posezení. V červenci roku 2000 jsme otevřeli restauraci pod názvem CAFFÉ RESTAURANT VŠERUBY, jehož vlajkovou lodí je restaurace, která čítá 40 míst k příjemnému posezení s reprodukovanou hudbou. V salónku, jež je při běžném provozu nedílnou součástí restaurace, jsme připraveni na Vaše přání postavit tabuli s 27 místy pro různé oslavy, svatby a večírky. V letním období je možnost u nás posedět na terase, cca 47 míst anebo v pivní zahradě cca 60 míst, kde nabízíme speciality na otevřeném ohni.

Umístění a dostupnost objektu

Poloha obce Všeruby u Kdyně, jež leží na rozhraní Šumavy a Českého lesa a tudíž nabízí přímo ideální podmínky k rekreaci jak letní, tak zimní, nás inspirovali a skoro donutili k výstavbě privátního PENSIONU. Ten se nám podařil zprovoznit v roce 2004.

Vybavení objektu

A naše plány? Ty realizujeme již dnes. Zatím si v našem komplexu můžete zahrát stolní tenis, šipky, můžete využít půjčovnu lodiček a projet se na přilehlém rybníku, pro Vaše děti máme vybudované dětské hřiště s pískovištěm. Nebo se odreagovat v naší sauně s whirlpoolem a nechat namasírovat naší profesionální masérkou.V blízké budoucnosti vše rozšíříme o bazén a tenisový kurt. V kooperaci máme v plánu rozšíření služeb o rybaření a jízdu na koni.

Pokoje

nabízíme v něm za velice solidní ceny ubytování v sedmi dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, jedním apartmánem s kapacitou 2 - 4 osob a pro skutečně náročné klienty nabízíme prázdninový byt s kompletně zařízenou kuchyňkou, obývacím pokojem a ložnicí. Samozřejmostí PENSIONU je bezbariérový přístup, na pokojích sociální zařízení,minibar a televize se satelitním vysíláním. K dispozici je též solárium a na objednávku služby profesionálního maséra.

Služby

Solarium, Fitnes, Sauna, Whirlpool, Masage, Bazén, Stolní tenis, Kulečník, Lodička, Tenis, Půjčovna kol, ...........

Parkování

Zdarma v objektu.

Stravování

Naše kuchyně je postavena na specialitách české i mezinárodní kuchyně, samozřejmostí jsou speciality rybí a zvěřinové. Několikrát do roka pořádáme vepřové hody s tradičními českými pochoutkami. Na nápojovém lístku najdete široký sortiment piv, aperitivů, destilátů, a nealko nápojů. Třešničkou na dortu naší nabídky jsou domácí dorty a řezy podle receptur našich babiček, k nimž pochopitelně nesmí chybět káva dle Vaší chuti. Připravenu máme též širokou nabídku ovocných palačinek, zmrzlin a zmzrlinových pohárů. Snídamě je formou bufetu. Je možné si doobědnat polopenzi.

Celoroční aktivity

Sportovní a turistické aktivity, které se u nás nabízí jsou opravdu široké. Vyplývají z toho, že náš PENSION je situován přímo na pomezí Čech a Německa, tedy v oblasti, jež je protkána hustou sítí cyklostezek a turistických tras, které Vás zavedou např. na zříceniny hradů Rýzmberk a Herštejn, vyhlídkovou věž Koráb nebo známé poutní místo sv. Anna na Tannaberku. Na české straně si pak můžete zahrát golf na hřišti o devíti jamkách na Liščí od nás vzdálené pouhých 8 km nebo se vykoupat v čisté přírodní lokalitě v lomečku u Mrákova, jež nabízí i potápěčské kursy Na německé straně pak stojí za zmínku letní koupaliště v Kötztingu, s umělými vlnami, v Lamu s tobogánem a celoroční provoz v krytém bazénu ve Waldmünchenu s umělými vlnami, tobogánem a klidovou zónou. Všechna tato střediska jsou od nás vzdálena do 20 km. Nelze pak nezmínit zábavný park pro děti nedaleko Chamu. Pro vyznavače zimních radovánek pak nabízí své kapacity lyžařské vleky s perfektními sjezdovkami a výborně upravenými stopami pro běžkaře v oblasti kolem Hohen Bogenu a Gross Arberu od nás vzdálených 15 - 30 km.

Celoroční ceny

Ceník
Pokoj, 2 lůžka

2 osoby – cena za 1 osobu se snídaní
490,- Kč

1 osoba – cena za 1 osobu se snídaní
550,- Kč

Apartmá

4 osoby – cena za 1 osobu se snídaní
450,- Kč

3 osoby – cena za 1 osobu se snídaní
490,- Kč

2 osoby – cena za 1 osobu se snídaní
560,- Kč

1 osoba – cena za 1 osobu se snídaní
960,- Kč

Děti

Při samostatném pokoji
100%

Do 6 let včetně
90,- Kč

Do 15 let včetně
300,- Kč

Nad 15 let
100%

Polopenze

Večeře o 3 chodech
140,- KčPříplatek za psa na den
100,- Kč

Příplatek za 1 noc/pokoj
50,-


Kontakt Pension Všeruby Pension Všeruby levné ubytování Všeruby kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti